Квитки у чат-боті Укрзалізниці на 10% дешевші з картками Visa до кінця літа!

Залізничні новини Переглядів: 1.07.2021, 21:05

До 31 серпня включно при оформленні квитків на Інтерсіті+ через офіційний чат-бот Укрзалізниці у Viber або Telegram пасажир отримуватиме cashback 10%. Для цього розрахунок за квитки необхідно провести карткою Visa та дати згоду на збереження її токена у чат-боті. Повернення 10% вартості квитка здійснюватиметься на збережену у чат-боті картку протягом 10 банківських днів.

Офіційним партнером-екваєром Укрзалізниці виступає Ощадбанк. Акційний кешбек застосовується виключно для карток платіжної системи Visa, збережених у чат-боті Укрзалізниці, при цьому пасажирові необхідно буде вказати у боті коректний ІПН для відшкодування податків партнером акції.

На сьогодні чат-бот Укрзалізниці налічує 135 тисяч користувачів, яким доступне зручне придбання квитків на 22 рейси Інтерсіті+ прямо у звичному месенджері без будь-яких додаткових комісій, а також замовлення бізнес-ланчів у дорогу. Також чат-бот повідомляє розклад по станції, колію прибуття та інформує про всі доступні знижки й акційні пропозиції для пасажирів Укрзалізниці.

Придбати залізничні квитки з акційним кешбеком можна за посиланнями: https://vb.me/ukr_railway або https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot.