Розпочато пошук кандидатів на посаду члена правління Укрзалізниці за напрямом «Вантажні перевезення»

Залізничні новини Переглядів: 21.07.2021, 11:20

Укрзалізниця розпочинає пошук кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрямок діяльності «Вантажні перевезення». Відбором кандидатів займатиметься ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС», яке перемогло у публічному тендері щодо надання зазначених послуг.

Нагадаємо, що процедура відбору кандидатів на посади голови та членів правління Укрзалізниці регламентована «Порядком відбору кандидатів на посади голови, його заступників та членів правління акціонерного товариства «Українська залізниця».

Відповідно до цього нормативного документу та законодавства України для пошуку кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрямок діяльності «Вантажні перевезення», Наглядова рада УЗ провела закупівлю послуг професійного консультанта з відбору персоналу – рекрутингового агентства. 31 травня 2021 інформацію про проведення такої закупівлі опублікували на майданчику Prozorro.gov.ua.

Переможцем публічного тендеру стала компанія ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС» (ексклюзивний представник Odgers Berndtson), яка відповідає фаховим критеріям та запропонувала найменшу ціну за свої послуги. Між АТ «Укрзалізниця» та ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС» 6 липня 2021 р. укладено договір на надання зазначених послуг.

Як подати свою кандидатуру на посаду члена правління, відповідального за напрямок діяльності «Вантажні перевезення»?

Кандидат має заявити про себе як претендент на посаду члена правління Товариства та подати необхідний перелік документів в електронному вигляді на адресу компанії Odgers Berndtson: Konstantin.Golovin@odgersberndtson.com

Пакет документів:

• резюме;

• мотиваційний лист;

• згода на обробку персональних даних;

• заява на участь у конкурсі;

• копія паспорту.

Довідково: Odgers Berndtson – відома компанія, яка більше 50 років спеціалізується на підборі висококваліфікованих фахівців для найбільших світових компаній. У своїй професійній діяльності Odgers Berndtson спирається на успішний досвід більш ніж 250 партнерів і їхніх команд у 29 країнах світу.