Укрзалізниця завершила капремонт 7 пасажирських вагонів

Залізничні новини Переглядів: 22.07.2021, 14:15

Укрзалізниця завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів. Усі ремонтні роботи виконано на власних потужностях виробничих підрозділів Укрзалізниці в Бахмачі та Каховці. Вже з наступного тижня вони поповнять склад пасажирського поїзда Інтерсіті № 738/737, що курсує маршрутом Київ — Запоріжжя.


Вагони-трансформери обладнані сучасними системами відеоспостереження, кондиціонування повітря, регулювання температури окремо в кожному купе з кнопкою виклику провідника та індикатором зайнятості вбиральні, а також інформаційними моніторами всередині купе, які показують температуру, швидкість потяга, дату, час та інше.

У кожному купе є дві розетки з USB-портами. Крім цього, змін зазнали вбиральні: тепер у вагонах встановлені вакуумні туалети, велике дзеркало та оновлена система подачі води.

Термін виконання ремонту кожного такого вагона — близько 3 місяців, а вартість робіт — майже 16 млн гривень, що фактично вдвічі дешевше за придбання нового вагона. Крім цього, Укрзалізниця продовжує застосовувати вдосконалені вимоги до виробників та постачальників обладнання. Так, гарантія на окреме обладнання сторонніх виробників становить два роки з дати введення в експлуатацію.

У найближчі кілька місяців планується відремонтувати ще 24 пасажирські вагони, а загалом у 2021 році — виконати капітально-відновлювальний ремонт 50 вагонів.

Нагадуємо, нещодавно Укрзалізниця представила перший в Україні капітально відремонтований приміський електропоїзд, адаптований для подорожей людей з інвалідністю.