Укрзалізниця у партнерстві з Мінсоцполітики спростила процес купівлі квитків для людей з інвалідністю

Залізничні новини Переглядів: 2.08.2021, 11:45

Укрзалізниця спільно з Міністерством соціальної політики України реалізувала функцію придбання пільгових залізничних квитків для осіб з інвалідністю на сайті https://booking.uz.gov.ua/. Раніше людині з інвалідністю перед придбанням пільгового квитка необхідно було реєструватись у Централізованому банку даних з проблем інвалідності виключно через орган соціального захисту населення, що потребувало особистої присутності людини.

Тепер людина з інвалідністю або її законний представник можуть пройти реєстрацію онлайн через електронний кабінет на сайті https://ek-cbi.msp.gov.ua/ та подати скан-копії необхідних документів. Після внесення в реєстр люди з інвалідністю зможуть зручно та швидко купувати пільгові квитки на сайті Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Укрзалізниця продовжує працювати над створенням комфортного середовища для людей з інвалідністю та маломобільних. Так, нещодавно було презентовано перший в Україні інклюзивний приміський електропоїзд, а серед 100 пасажирських вагонів, угоду на закупівлю яких Укрзалізниця уклала з КВБЗ, будуть 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі й 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.