Усі причетні до постачання неякісних товарів мають бути притягнуті до відповідальності, — Укрзалізниця

Залізничні новини Переглядів: 27.08.2021, 16:05

Укрзалізниця сприяє слідчим діям правоохоронців щодо постачання неякісних запчастин на свої підприємства. Товариство докладає зусиль, щоб усі причетні до зазначеного злочину були притягнуті до відповідальності.


Так, за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва було викрито протиправну діяльність громадянина Російської Федерації, який, користуючись корупційними зв’язками серед колишніх посадовців транспортної галузі, створив умови для постачання на структурні підрозділи АТ «Укрзалізниця» запасних частин для електровозів. Вони нібито були виготовлені з «інноваційного матеріалу», виробництво якого вже протягом тривалого часу було налагоджено на тимчасово окупованій території Луганської області.

Очікувана вартість цих запчастин була завищена, крім того, у межах кримінального провадження встановлено: вказані запчастини не відповідають технічним умовам, а їх серійна експлуатація може завдати непоправної шкоди об’єктам критичної інфраструктури залізничної галузі.

Викриття протиправної діяльності проводилось оперативниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки, слідчими Печерського УП ГУНП у м. Києві за сприяння апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця».

Укрзалізниця підтримує заходи правоохоронних органів щодо викорінення поставок неякісної продукції для залізничної галузі.