Реконструкція платформи на станції Святошин йде за планом

Залізничні новини Переглядів: 2.09.2021, 17:45

У рамках робіт з реконструкції платформи на станції Святошин з метою покращення водовідведення з шляхопроводу будівельники реконструювали підпірну стіну — конструкцію частково розібрали та звели наново.

Паралельно тривають роботи на інших локаціях станції: монтаж навісу на пероні та сучасної енергозберігаючої системи освітлення, тестування турнікетів та інші будівельні роботи.

Після завершення реконструкції на станції Святошин буде висока платформа з навісом, доступна для всіх категорій маломобільного населення, встановлено турнікети й автомати для придбання квитків на приміські поїзди.

Нагадаємо, що роботи з реконструкції почались у травні 2021 року. Станція Святошин стане пілотною у рамках реалізації проєкту Kyiv City Express.

Станція Святошин — це великий транспортний хаб, що обслуговує близько півмільйона мешканців Києва, які проживають у мікрорайонах Борщагівка, Академмістечко, Нивки, Святошино. Пасажири, які прямують з Ірпеня, Бучі, Немішаєва, Ворзеля та Коростеня, на Святошино пересідають на інші види громадського транспорту, зокрема популярний у столиці метрополітен.