Укрзалізниця сприятиме слідчим діям правоохоронців, які розслідують справу щодо придбання неякісної продукції посадовцями Південно-Західної залізниці

Залізничні новини Переглядів: 14.09.2021, 14:40

Укрзалізниця всіляко сприятиме слідчим діям у проведенні досудового розслідування кримінального провадження, яке порушили співробітники Національної поліції України за фактом придбання неякісних гумових прокладок для рейкових колій посадовими особами регіональної філії «Південно-Західна залізниця».


Правоохоронці встановили, що посадовці за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Київгума» розтратили ввірені їм державні кошти при проведенні закупівлі з постачання у 2020-2021 роках гумових прокладок для рейкових колій, виготовлених із використанням матеріалів низької якості.

Так, діючи в інтересах цієї комерційної структури, працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» прийняли продукцію сумнівної якості та безпідставно перерахували підприємству понад 25 млн грн державних коштів.

Такі дії посадових осіб регіональної філії «Південно-Західна залізниця» створювали загрозу безпеці руху поїздів та могли призвести до надзвичайних подій.

АТ «Укрзалізниця» не толерує прояви корупції та докладає зусиль для викорінення корупційних проявів та системного запобігання їм у майбутньому.