Правоохоронці за сприяння Укрзалізниці розслідують порушення, виявлені всередині компанії

Залізничні новини Переглядів: 22.09.2021, 14:30

Служба безпеки України за сприяння Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» розслідує порушення, що мали місце при наданні послуг з ремонту колісних пар.

Так, співробітники Апарату провели службову перевірку однієї з філій Товариства. Перевіряли дотримання договірних зобов’язань за договорами послуг з ремонту колісних пар пасажирських вагонів, що були укладені у 2018-2019 рр.

Перевірка встановила, що без контролю з боку службових осіб виробничих підрозділів філії послуги з ремонту були оплачені за відсутності документально підтверджених підстав. Були виявлені факти здвоєної оплати за надані послуги. Загалом за результатами перевірки потенційні збитки, завдані Укрзалізниці, можуть складати понад 66 млн грн.

Результати перевірки невідкладно були скеровані до СБУ, де за даним фактом розпочато кримінальне провадження. Генеральному та виконавчому директору однієї з комерційних структур, які організували протиправну схему, оголошено підозри за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Слідством уже підтверджені збитки на майже 2 млн грн.

Укрзалізниця вкотре підкреслює нульову толерантність до будь-яких порушень та зловживань всередині компанії й готова надавати правоохоронцям усю необхідну інформацію й підтримку в їх виявленні.