Укрзалізниця розпочала продаж непрофільних активів

Залізничні новини Переглядів: 27.09.2021, 21:25

Вартість першого реалізованого об’єкта нерухомості за результатами аукціонів збільшилась у 5 разів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

На першому аукціоні, що був проведений у системі «Прозоро.Продажі», продали магазин у місті Сміла: площа — понад 2 тисячі м кв., вартість — 15,5 млн грн, початкова ціна — 3 млн грн.

«Ріст вартості об’єктів свідчить: перші аукціони з продажу непрофільних активів — успішні. Фіксуємо хорошу конкуренцію: у кожному лоті від 14 до 44 учасників. Кошти спрямуємо на ремонт інфраструктури та рухомого складу у пропорції 50/50 відсотків», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Він додав, що аукціони планується проводити щотижня та виставити на продаж до кінця року об’єктів на загальну суму понад 500 млн грн. 27 вересня 2021 р. заплановано проведення 5 аукціонів з продажу об’єктів нерухомості, що знаходяться в Києві, Смілі та Кривому Розі. Серед них магазини, адмінбудівлі, нежитлові приміщення, склади тощо. Через велику кількість учасників три аукціони завершаться ввечері.

З переліком об’єктів можна ознайомитись за посиланням https://www.uz.gov.ua/sale/?fbclid=IwAR1kHPKZiCEsEkg_8SWxYYVreKY_-TdDd57QiBx63T9x00iIfxpX4s-ZuMo