АТ «Укрзалізниця» ліквідувало наслідки сходу вагонів на Житомирщині, пасажирські поїзди повертаються до звичного графіка

Залізничні новини Переглядів: 28.10.2021, 12:30

Рух дільницею неподалік селища Чорнорудка (Житомирська обл.), де 27 жовтня стався схід вантажних вагонів, відновлено.

Так, перший після відновлення руху пасажирський поїзд № 30 Ужгород – Київ уже відправився зі станції Чорнорудка та проїхав парним шляхом прямування із затримкою трохи більше 1 години. Надалі всі пасажирські поїзди, які з 27 жовтня змінили маршрут через аварію, повернуться до свого звичного маршруту та прямуватимуть з мінімальною затримкою.

Паралельно АТ «Укрзалізниця» оперативно працює над пересадками пасажирів з рейсів, що прямували об’їзним шляхом або вимушено затримались для пропуску позаграфікових проїздів. Так, наприклад, о 12:30 відправлено рейс № 738 Київ – Запоріжжя, який дочекався 18 пасажирів з рейсу № 14/13 Солотвино – Київ.

Нагадаємо, що схід 10 вантажних вагонів призвів до порушення габаритів двох колій. На місце події оперативно виїхала комісія АТ «Укрзалізниця», а також було залучено відновлювальні поїзди для ліквідації наслідків аварії та відновлення колій. Причини сходу розслідуються.