Регіональна філія «Південна залізниця» запустила модернізований приміський поїзд, який курсуватиме на маршруті Харків – Краматорськ

Залізничні новини Переглядів: 2.11.2021, 12:35

1 листопада 2021 року на маршрут Харків – Краматорськ – Харків вийшов оновлений приміський електропоїзд ЕР2Т-7104, який забезпечуватиме пасажирам комфортні залізничні подорожі.

 

Капітальний ремонт із модернізацією поїзда виконали на Київському електровагоноремонтному заводі. У вагонах відновили внутрішнє салонне обладнання: замінили сидіння на м’які комфортабельні, встановили світлодіодне освітлення. Поїзд пристосували для потреб маломобільних груп пасажирів: облаштували місця для людей з інвалідністю та пасажирів з дітьми, передбачили місця для зручного перевезення велосипедів.

Також капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання.

Поїзд відправляється з Харкова щоденно, крім середи, о 10:16 і прибуває до Краматорська о 14:55. З Краматорська поїзд відправляється о 15:20 і прибуває до Харкова о 20:00.

Ознайомитися з розкладом руху приміських поїздів можна на сайтах регіональної філії «Південна залізниця» та АТ «Укрзалізниця».

Звертаємо увагу пасажирів, що під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в приміський поїзд та безпосередньо в рухомому складі пасажири обов’язково повинні вдягати захисну маску або респіратор, дотримуватися соціальної дистанції та інших рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.