Модернізований електропоїзд, що курсує за маршрутом Харків – Краматорськ на Південній залізниці, пошкодили вандали

Залізничні новини Переглядів: 4.11.2021, 16:10

Невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами два вагони приміського поїзда сполученням Харків – Краматорськ, який нещодавно капітально відремонтували на Київському електровагоноремонтному заводі.

Вночі 4 листопада невідомі особи на території моторвагонного депо Харків зіпсували зовнішній вигляд 9-го та 10-го вагонів приміського електропоїзда ЕР2Т-7104, що обслуговує регіональне сполучення Харків –Краматорськ. Наразі залізничники власними силами усунули умисне пошкодження рухомого складу. 

Зазначаємо, що на період усунення пошкоджень рухомий склад був вилучений з експлуатації, а залізничники власними силами відновлювали його зовнішній вигляд. Також на це були витрачені кошти.

Залізничники вкотре звертається до громадян із проханням дбайливо ставитися до майна АТ «Укрзалізниця» та виявляти високу культуру поведінки під час подорожей. Адже комфорт перевезень, у тому числі й приміських пасажирських перевезень залежить не тільки від АТ «Укрзалізниця», а й безпосередньо від пасажира.

Нагадаємо, оновлений приміський електропоїзд ЕР2Т-7104 на маршрут Харків – Краматорськ – Харків вийшов 1 листопада 2021 року.