До кінця року АТ «Укрзалізниця» отримає ще 15 нових вагонів, які придбані за кошти держбюджету

Залізничні новини Переглядів: 9.11.2021, 18:20

Ще 15 нових купейних вагонів з партії замовлених у Крюківського вагонобудівного заводу та придбаних за кошти державного бюджету пройдуть фінальну прийомку фахівцями філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» до кінця цього року. Про це 9 листопада в м. Києві під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця» повідомив керівник пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський.

 

За умовами контракту 20 зі 100 замовлених вагонів мають бути поставлені АТ «Укрзалізниця» до кінця 2021 року. Компанія вже отримала перші 5 купейних вагонів і готується до прийомки ще 15 вагонів із цієї партії у листопаді-грудні. Передбачається, що до липня 2022 року буде отримано всі замовлені вагони.

Нагадаємо, що в рамках договору зазначені вагони виготовлено на потужностях ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на замовлення АТ «Укрзалізниця», фінансування – державний бюджет України.

ПАТ «КВБЗ» має побудувати та поставити компанії 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда. У 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.