АТ «Укрзалізниця» повідомляє про зміну умов в’їзду до Австрії

Залізничні новини Переглядів: 23.11.2021, 17:45

З 22 листопада 2021 року на території Республіки Австрія почав діяти загальнодержавний карантин. У зв’язку з цим для пасажирів, які прямують до країни безпересадковими вагонами Київ — Відень, тимчасово змінюються правила в’їзду до країни.

З 22 листопада у зв’язку із запровадженням загальнодержавного карантину в Австрії в’їзд для громадян України можливий за наявності поважної причини. Зокрема, відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля, похорон тощо.

Для пасажирів, які пройшли вакцинацію або одужали від COVID-19 та прямують до Австрії з поважних причин, з 22 листопада 2021 року для в’їзду до країни потрібен:

  • або сертифікат про повну вакцинацію, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду (сертифікат про вакцинацію вважається дійсним 9 місяців після останньої дози вакцинації);
  • або підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19 (медична довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовою).

Для невакцинованих пасажирів з 22 листопада 2021 року для в’їзду до країни потрібні документи:

  • підтвердження негативного результату тесту на COVID-19 (ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду) та обов’язковий 10-денний карантин після в’їзду;
  • онлайн-реєстрація подорожі (Pre-Travel-Clearance — PTC, заповнити не раніше ніж за 72 години до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/

Підліткам віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потрібен тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.

Ознайомитись з офіційним порядком перетину кордону та переліком можливих поважних причин можна за посиланням.