Три роки з запуску Kyiv Boryspil Express: перевезено майже 2 млн пасажирів

Залізничні новини Переглядів: 30.11.2021, 18:15

Сьогодні виповнюється три роки з початку курсування Kyiv Boryspil Express. Так, за вказаний період швидкісний експрес Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт перевіз майже 2 млн пасажирів.

 Зручне залізничне сполучення Центрального залізничного вокзалу Києва з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» в цьому році обрало понад 600 тис. пасажирів. Відстань від Центрального залізного вокзалу до аеропорту експрес долає менш ніж за 50 хвилин, роблячи дві зупинки.

 Залізничне сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Наразі експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 23 рейси туди та зворотно. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

 Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок працюють дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка – 80 грн.

 Нагадаємо, що у 2020 році Укрзалізниця завершила реконструкцію зупиночного пункту Видубичі та організувала зупинку Kyiv Boryspil Express в цьому пункті.