АТ «Укрзалізниця» змінило розклад «Дунайського експреса»

Залізничні новини Переглядів: 1.12.2021, 14:35

АТ «Укрзалізниця» зробило графік курсування «Дунайського експреса» Одеса — Ізмаїл зручнішим та швидшим. З 2 грудня 2021 року поїзд №7002/7001 Одеса — Ізмаїл вирушатиме з Одеси о 18:26 та прибуватиме до Ізмаїла о 22:36. З Ізмаїла поїзд з 3 грудня вирушатиме о 06:00 та прибуватиме до Одеси о 10:12.

Час у дорозі поїзда в обидва боки буде скорочено на 30 хвилин. Як і раніше, він робитиме зупинки на станціях Бiлгород-Днiстровський, Кулевча, Сарата, Арциз, Главань, Дзинiлор.

З оновленим розкладом можна ознайомитися на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» в розділі «Рух поїздів» та на залізничних станціях. Просимо пасажирів уважно перевіряти графік курсування поїздів та планувати поїздки, враховуючи тимчасові та сезонні зміни.

Нагадаємо, «Дунайський експрес» АТ «Укрзалізниця» запустила 20 листопада 2021 року. На маршруті між Одесою та Ізмаїлом курсує новий дизель-поїзд вітчизняного виробництва. Старт цього маршруту став можливим завдяки реалізації пілотного проєкту PSO. Зокрема, відповідно до підписаного меморандуму місцева влада зобов’язалася компенсувати АТ «Укрзалізниця» щонайменше 5 млн грн на рік витрат на організацію маршруту Одеса — Ізмаїл.