У 2021 році 17,6 тис. людей з інвалідністю придбали пільгові залізничні квитки через Інтернет

Залізничні новини Переглядів: 3.12.2021, 14:05

За 11 місяців 2021 року 17,6 тис. людей з інвалідністю придбали пільгові залізничні квитки через Інтернет. Послуга стала ще доступнішою влітку цього року, коли АТ «Укрзалізниця» спільно з Міністерством соціальної політики спростило онлайн купівлю пільгових квитків для людей з інвалідністю на сайті https://booking.uz.gov.ua/.

                Нині придбати пільгові залізничні квитки онлайн люди з інвалідністю можуть просто та зручно. Спочатку слід зареєструватися у Централізованому банку даних з проблем інвалідності через електронний кабінет особи з інвалідністю на сайті Міністерства соціальної політики. Приймаються скан-копії всіх необхідних документів. Раніше, щоб подати документи на пільгу, слід було особисто прибути до органу соціального захисту населення. Після реєстрації вже можна купити пільгові квитки на сайті booking.uz.gov.ua.

Продаж пільгових квитків через Інтернет для людей з інвалідністю АТ «Укрзалізниця» запровадило з 2019 року. 

АТ «Укрзалізниця» є учасником спільноти «Бізнес без бар’єрів», створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Товариство вживає заходів для вільного та зручного доступу людей маломобільних груп до послуг залізниці, а саме: оснащує вокзали, станції та зупиночні пункти підіймальними платформами для посадки та висадки з вагона людей з інвалідністю на колісних кріслах; облаштовує приміщення вокзалів тактильними, візуальними та звуковими покажчиками; оновлює пасажирські вагони та електропоїзди з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; проводить тренінги для працівників з питань супроводу маломобільних пасажирів на залізничному транспорті та надання екстреної медичної допомоги.