АТ «Укрзалізниця» забезпечило безперебійну роботу компанії та перевезення вантажів і пасажирів за новими правилами

Залізничні новини Переглядів: 9.12.2021, 15:55

З 9 грудня 2021 року роботу залізничної галузі забезпечують вакциновані проти COVID-19 працівники компанії. Це залізничники, які отримали одну або дві дози вакцини. А також ті, які мають протипоказання до щеплення.

АТ «Укрзалізниця» продовжує повноцінно та безперебійно забезпечувати перевізний процес, а кількість задіяних в обслуговуванні пасажирів провідників, касирів, персоналу вокзалів  та інших працівників наближається до 100%.

Крім того, товариство продовжує вакцинацію своїх співробітників, які з об’єктивних причин досі не зробили щеплення. Пункти вакцинації організовуються в офісах компанії та продовжують працювати на залізничних вокзалах, де вже вакциновано більше 100 тисяч громадян.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» було включено до об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави. Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України працівники цих установ мають бути обов’язково вакциновані проти COVID-19. Зазначений наказ МОЗ набув чинності 9 грудня 2021 року.

Відеокоментар члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Перцовського за посиланням: https://fex.net/uk/s/cfxo0oa.

Більше про вакцинацію можна дізнатися на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua.