В Одесі на залізничному вокзалі розпочав роботу Туристично-інформаційний центр Visit Ukraine

Залізничні новини Переглядів: 9.12.2021, 17:00

9 грудня 2021 року на залізничному вокзалі в Одесі розпочав роботу Туристично-інформаційний центр у рамках спільного проєкту ГС Visit Ukraine та Державного агентства розвитку туризму. Відтепер туристи та гості міста легше й оперативніше отримуватимуть довідкову інформацію та консультації щодо перебування в Одесі.

Так, співробітники Туристично-інформаційного центру щоденно надаватимуть безоплатні консультації та довідкову інформацію щодо туристичних локацій, пам’яток та маршрутів, актуальних подій, транспорту тощо іноземним та українським туристам, які завітали до Одеси.

«Одещина — регіон, де туризм «квітне» цілий рік, приїжджати сюди можна в будь-яку пору та отримувати незабутній туристичний досвід та враження», — прокоментував голова правління Visit Ukraine Антон Тараненко.

Партнер проєкту — АТ «Укрзалізниця», підтримку надали Державне агентство розвитку туризму й Департамент культури та туризму Одеської міської ради. Більше інформації на сайті ГС Visit Ukraine: https://visitukraine.today.

Адреса ТІЦ у м. Одеса: Привокзальна пл., 2, приміщення вокзалу, хол, 1-й поверх (станція Одеса – Головна).