АТ «Укрзалізниця» до кінця 2021 року виплатить залізничникам підвищену заробітну плату

Залізничні новини Переглядів: 22.12.2021, 15:35

Залізничники до кінця року отримають заробітну плату за відпрацьовані в грудні 2021 року години. АТ «Укрзалізниця» нарахує працівникам уже підвищену на 10 % заробітну плату.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» вже вдруге у 2021 році підвищило на 10 % тарифні ставки, оклади, посадові оклади працівникам, у яких посадовий оклад не перевищує 30 тис. грн. Дане рішення було схвалено правлінням компанії та погоджено Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

«Завдяки конструктивному діалогу з профспілкою нам вдалося цьогоріч досягти вже значних результатів. Є ще, звичайно, низка питань, які ми узгоджуємо, та, сподіваюсь, уже найближчим часом оголосимо результати, які покращать умови праці, відпочинку та оздоровлення залізничників. Крім того, ми прийняли рішення до кінця року виплати працівникам заробітну плату за грудень. У ній вже враховано підвищення на 10 %», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

«У 2021-му спільними зусиллями та завдяки налагодженню врешті-решт соціального діалогу між профспілкою та адміністрацією АТ «Укрзалізниця» вдалося двічі за рік підвищити тарифні ставки і посадові оклади залізничників. Тому працюймо й надалі разом для покращення добробуту працівників галузі і підвищення заробітної плати трударям до гідного, конкурентоспроможного рівня», – наголосив Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексій Семерунь.

Нагадаємо, що перше цьогорічне підвищення тарифних ставок та посадових окладів на 10 % відбулося з червня.