Уряд подовжив повноваження правління АТ «Укрзалізниця»

Залізничні новини Переглядів: 23.12.2021, 20:40

Кабінет Міністрів України подовжив повноваження голови та низки членів правління АТ «Укрзалізниця» та оновив його склад.

Так, до 31 березня 2022 року пролонговано повноваження голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна, членів правління Ореста Логунова, Григорія Бойка, Євгена Лященка та Олександра Перцовського.

Таке рішення продиктоване тим, що найближчим часом АТ «Укрзалізниця» очікує затвердження Кабінетом Міністрів нового складу наглядової ради товариства, яка має значно посилити ефективність корпоративного управління в компанії та, ознайомившись із ситуацією, подати пропозиції щодо оновлення чи затвердження складу правління Укрзалізниці.

Крім того, відповідно до вищезазначеної постанови посаду члена правління залишає Роман Черніцький, натомість до складу правління на строк до 31 березня 2022 року увійшли Євген Шрамко та Павло Цубер. Євген Шрамко – професійний менеджер, який очолить вертикаль виробничих потужностей (вагоноремонтні та локомотиворемонтні, виробництво шпал та інші заводи) що наступного року має мобілізувати всі необхідні ресурси та можливості для значного оновлення інфраструктури та рухомого складу. Павло Цубер – фахівець, який позитивно зарекомендував себе у сфері дорожнього будівництва в Луганській та Донецькій областях. До сфери його повноважень буде входити розвиток і виконання програми Президента України «Велике будівництво» на Укрзалізниці.

Роман Черніцький, який має великий досвід, залишається в команді фахівців на посаді директора з інфрастуктури АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що згідно з постановою уряду № 1101 від 25 жовтня 2021 року головою правління компанії було призначено Олександра Камишіна, який до цього виконував обов’язки очільника компанії. Членами правління призначено Григорія Бойка та Євгена Лященка. Крім того, уряд тоді затвердив на посадах членів правління АТ «Укрзалізниця» Ореста Логунова, Олександра Перцовського та Романа Черніцького. Згідно з постановою № 1101 вказаний склад правління Укрзалізниці було призначено тимчасово, на період до прийняття загальними зборами акціонерів товариства (за поданням нового складу наглядової ради) рішення щодо формування правління.