Запрошуємо ЗМІ на запуск Kyiv City Express Васильків — Київ

Залізничні новини Переглядів: 27.12.2021, 16:00

Запрошуємо представників ЗМІ 29 грудня на перший рейс приміського поїзда електрифікованою дільницею Васильків-2 — Київ. Зазначений маршрут — частина проєкту Kyiv City Express.

Нагадуємо, що АТ «Укрзалізниця» звершило електрифікацію 11-кілометрової дільниці Васильків — Васильків-2. Роботи проведено в рамках виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Станція Васильків розташована в селищі Калинівка. Саме з цієї станції відправлялися всі приміські поїзди до Києва. Тобто мешканці міста Васильків витрачають додатковий час та кошти, щоб доїхати до залізничної станції.

Вже з 29 грудня поїзди будуть курсувати від реконструйованої станції Васильків-2, яка знаходиться фактично в центрі міста Васильків. Завдяки цьому більш як 10 тисяч жителів Василькова зможуть добиратися до Києва без маршруток та автобусів.

Трансфер для представників ЗМІ до станції Васильків-2 буде організовано автобусом із Центрального залізничного вокзалу Києва (площа Вокзальна, 1).

Збір представників ЗМІ: 05:00 — 05:20.

Відправлення автобуса: 05:20.

Зворотно представники ЗМІ разом з учасниками заходу вирушать о 07:32 приміським поїздом.

Акредитація обов’язкова за формою https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFSxaci9iBompxukawKfVDR0EKP3mtPVt9Ro09g8VcyRztVQ/viewform

У разі виникнення питань звертатися за тел. 067 219 97 73 (Анна Казимір).