АТ «Укрзалізниця» запустило модернізований приміський поїзд на новому маршруті Бахмут — Харків — Бахмут

Залізничні новини Переглядів: 29.12.2021, 12:15

АТ «Укрзалізниця» запускає на маршруті Бахмут — Харків — Бахмут модернізований електропоїзд. Це новий маршрут, який з’єднає Донецьку та Харківську області.

«Запускаємо ще один новий залізничний маршрут Бахмут — Харків — Бахмут, який значно поліпшить мобільність мешканців сходу України. Тут курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд, який нещодавно було відремонтовано на власному підприємстві товариства», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

У складі електропоїзда 8 вагонів, у яких встановлено крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, системи звукового та візуального оповіщення пасажирів. Також поїзд пристосований для перевезення маломобільних верств населення та має місця для велосипедів. Усі роботи з модернізації електропоїзда було виконано на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод».

Із Бахмута поїзд № 7096/7057 відправлятиметься щодня об 11:25 та прибуватиме до Харкова о 15:28. Зворотно він вирушатиме о 18:53 та прибуватиме до Бахмута о 23:00. Також поїзд робитиме зупинки на станціях Сіль, Сіверськ, Ямпіль , Лиман, Святогірськ Ізюм, Основа та інших.

Ознайомитися з повним графіком руху поїзда можна на сайті АТ «Укрзалізниця», придбати квитки — у залізничних касах.

Крім цього, складаючи графік, АТ «Укрзалізниця» передбачило низку зручних пересадок. Так, у напрямку Балаклії, Ізюма, Святогірська, Лимана, Бахмута можна пересісти з таких поїздів:

№ 886 Ворожба — Суми — Харків, прибуття о 17:04;

№ 724 (Інтерсіті+) Київ — Харків, прибуття о 18:11;

№ 6025 Козача Лопань — Харків, прибуття о 18:30;

№ 6554 Куп’янськ-Вузл — Харків, прибуття о 18:36.

У напрямках Лозової, Слов’янська, Куп’янська, Рубіжного, Лисичанська, Попасної можна пересісти з поїзда № 886 Ворожба — Суми — Харків, прибуття о 17:04.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» сьогодні запустило прямі поїзди з Василькова до Києва.