АТ «Укрзалізниця» електрифікувало близько 7 км колій дільниці Черкаси — ім. Тараса Шевченка

Залізничні новини Переглядів: 30.12.2021, 10:45

Завершено електрифікацію майже 7-кілометрового перегону ім. Тараса Шевченка — Сміла. Це частина дільниці Черкаси — ім. Тараса Шевченка, яку АТ «Укрзалізниця електрифікує в рамках виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Вчора, 29 грудня, у тестовому режимі була здійснена пробна поїздка електровозом для визначення технічного стану готовності новозбудованої контактної мережі цієї дільниці. «Завершуємо 2021 рік маленькою перемогою. Завдяки підтримці держави Укрзалізниця реалізує надзвичайно важливий проєкт як для мешканців регіону, які отримають якісне залізничне сполучення, так і для економіки країни в цілому, адже електрифікація дільниці матиме позитивний вплив на перевезення вантажів та дозволить це робити швидше та екологічніше», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Роботи з електрифікації перегону ім. Тараса Шевченка — Сміла здійснені за участі працівників Знам`янської, Помічнянської та Шевченківської дистанцій електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» та філії «Енергоремтранс» АТ «Укрзалізниця». У рамках виконання робіт було встановлено 120 опор та змонтовано майже 7 км контактної мережі.

Всього в роботі було задіяно 5 автомотрис, 3 будівельні комплекси (кран та будівельна установка). Щодня в роботах на дільниці було залучено до 50 залізничників.

Корім того, уже встановлено 650 опор у напрямку Черкас.

Нагадаємо, роботи з електрифікації 34-кілометрової дільниці ім. Тараса Шевченка — Черкаси розпочалися 6 серпня 2021року.

 

Довідково

Наразі на між Черкасами та станцією ім. Тараса Шевченка на теплотязі курсують приміські поїзди, 4 регіональні поїзди, 2 поїзди, які прямують з Києва до Одеси та зі Львова до Черкас, і вантажні поїзди. На дільниці крім станцій ім. Тараса Шевченка та Черкаси розташовані ще дві залізничні станції: Сміла та Білозір’я.