Укрзалізниця розпочала пошук консультантів для другого етапу реформування пасажирської вертикалі

Залізничні новини Переглядів: 4.01.2022, 11:15

АТ «Укрзалізниця» розпочинає відбір консультанта для наступного етапу реформування та модернізації вертикалі пасажирських перевезень. Відповідний тендер 31 грудня 2021 року оголошено в системі Prozorro.

Підготовку до зазначеного тендера товариство розпочало ще кілька місяців тому й провело низку публічних обговорень його деталей та умов з фахівцями з корпоративного реформування.

Так, на другому етапі реформування та модернізації вертикалі пасажирських перевезень планується подальше надання АТ «Укрзалізниця» комплексу консультативних послуг щодо вдосконалення моделі пасажирських залізничних перевезень, механізмів їх фінансування, удосконалення характеристик рухомого складу та розробки графіка руху.

Крім того, на цьому етапі до управління вертикаллю пасажирських перевезень залучатимуться фахівці від консультанта —– переможця тендера.

Очікувана вартість закупівлі — 304,5 млн грн. Пропозиції компаній приймаються до 1 лютого, аукціон відбудеться 9 березня 2022 року. Угода розрахована на два роки. АТ «Укрзалізниця» запрошує всі компанії, які мають експертний досвід, до участі в тендері.