Українці придбали понад 300 тисяч залізничних квитків за програмою «єПідтримка»

Залізничні новини Переглядів: 10.01.2022, 14:15

Від початку дії державної програми підтримки вакцинованих українців понад 326 тисяч залізничних квитків було придбано карткою «єПідтримка» в чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Apple Messages, Facebook Messenger, на сайті booking.uz.gov.ua, на партнерських ресурсах та в касах.

Загалом за час дії програми пасажири вже витратили на залізничні квитки більше 131 млн грн. Середній чек однієї транзакції складає 403 грн.

Нагадаємо, щоб отримати спеціальну картку за програмою «єПідтримка» в застосунку банку або офлайн-відділенні, треба бути щепленим двома дозами вакцини й мати встановлений застосунок «Дія». У розділі «Послуги» застосунку треба знайти й активувати послугу «єПідтримка», обравши банк для виплати. Після цього лишається чекати зарахування грошей.

Ліміт за оплатою залізничних квитків карткою «єПідтримка» дорівнює сумі коштів на ній, тобто можна обрати будь-який квиток на будь-який рейс у вагон будь-якого класу вартістю до 1000 грн і оплатити його в чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Apple Messages, Facebook Messenger, на сайті booking.uz.gov.ua або в касі. Купуючи квитки на залізницю, пасажири також отримують доступ до безкоштовної залізничної онлайн-бібліотеки, яка доступна в усіх поїздах, та до онлайн-кінотеатру, що працює на борту Інтерсіті+ і коштує всього 1 гривню.