В Одесі виявлено майнінгову ферму криптовалюти, що нелегально використовувала електроенергію АТ «Укрзалізниця»

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2022, 15:25

Працівники апарату директора з економічної та інформаційної безпеки  Укрзалізниці разом з правоохоронцями виявили центр з майнінгу криптовалют, що працював на електроенергії компанії.

Так, працівники АТ «Укрзалізниця» зафіксували факт розкрадання електроенергії, про що повідомили Службу безпеки України. У ході проведення слідчо-оперативних дій на території одного з нежитлових приміщень у місті Одеса ліквідовано підпільний центр з майнінгу криптовалют, який нелегально використовував електроенергію АТ «Укрзалізниця».

Під час обшуків у складських приміщеннях правопорушників виявлено та вилучено понад 100 одиниць комп’ютерної техніки та обладнання для майнінгу криптовалют, документацію з доказами протиправної діяльності.

Розміри збитків, завданих АТ «Укрзалізниця» в результаті діяльності майнінг-центру криптовалют, буде встановлено в рамках проведення процесуальних дій.

За вказаним фактом також ініційовано службову перевірку.

Нагадаємо, що у 2019 році було виявлено майнінгову ферму криптовалюти в одному з підрозділів Львівської залізниці. Зловмисники також нелегально використовували електроенергію компанії.