За сприяння Укрзалізниці на Донеччині викрито розкрадачів вугілля із вантажних вагонів

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2022, 12:40

Правоохоронці за сприяння працівників апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» затримали групу розкрадачів вугілля.

 

Як було встановлено працівниками територіального управління апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця», група злодіїв упродовж 2021 року здійснювала розкрадання вугілля із залізничних вагонів на станції Курахівка. Про це було поінформовано правоохоронців.

14 січня 2022 року працівниками поліції на станції Курахівка було затримано близько 30 осіб віком від 16 до 40 років, які підозрюються у розкраданні вантажу. На місці події було виявлено 190 полімерних мішків з вугіллям. Крім того, у складському приміщенні, яке знаходилося поблизу залізничних колій, виявлено та вилучено 1190 мішків з твердим паливом. Під час переважування вагонів, з яких здійснювалось розкрадання, загальна недостача вантажу (вугілля) склала 61 тонну. Працівниками Національної поліції проводяться слідчі дії.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст. 185 (крадіжка, вчинена у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.