Укрзалізниця додатково перевірить на вокзалах усі підвісні люстри

Залізничні новини Переглядів: 29.01.2022, 12:35

У п’ятницю, 28 січня, відбувались планові регламентні роботи з заміни ламп люстри центрального вокзалу Дніпра. Під час підняття люстри після чистки патронів обірвався трос, люстра впала на підлогу. Роботи відбувалися з дотриманням всіх правил безпеки, зона під люстрою була огороджена, ніхто з працівників чи відвідувачів вокзалу не постраждав.

«Вокзальна компанія» Укрзалізниці запускає додаткову, позапланову перевірку всіх підвісних освітлювальних приладів на залізничних вокзалах. «Хочу запевнити всіх пасажирів та відвідувачів вокзалів, що працівники компанії дотримуються всіх протоколів безпеки та перевіряють справність обладнання, яке об’єктивно має високій знос. Так, зокрема, діємо на упередження із заміною та капітальними ремонтними ліфтово-ескалаторного господарства вокзалів. Головне — суворе дотримання вказівок працівників вокзалів, особливо там, де тривають ремонтні роботи», — зазначив Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці. Правила перебування завжди можна знайти на сайті Укрзалізниці https://www.uz.gov.ua/passengers/pravbez/.

Інфраструктура пасажирських перевезень, в тому числі вокзалів, вже багато років потребує оновлення, заміни та вкладення інвестицій. Термін експлуатації частини обладнання підходить до завершення і підтримка його в справному стані вимагає посиленої уваги від працівників. Лише з цього року, після виведення компанії на прибуткову діяльність та з ухваленням програми «Велике будівництво на Укрзалізниці» план оновлення інфраструктури був прийнятий. Він передбачає значне покращення як рухомого обладнання, так і обладнання на вокзалах протягом 2022 — 2024 років.