За місяць від початку курсування відновлений електропоїзд Skoda перевіз більше 13 тисяч пасажирів

Залізничні новини Переглядів: 31.01.2022, 14:00

30 грудня 2021 року АТ «Укрзалізниця» випустило на маршрут відновлений двоповерховий електропоїзд Skoda, що не курсував близько двох років, оскільки потребував дороговартісного ремонту.

Перші рейси відновлений електропоїзд здійснив за маршрутом Київ — Львів. З 21 січня 2022 року електропоїзд курсує під номером 747 за маршрутом Київ — Тернопіль. За місяць з початку курсування електропоїздом скористались більше 13 тисяч пасажирів. Крім того, в окремі пікові дні населеність поїзда становила майже 100%.

Нагадаємо, що ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda побудови 2012 року здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року й за 11 місяців був повністю оновлений. Під час робіт виконали ремонт екіпажної частини поїзда, гальмівного обладнання, всіх систем життєзабезпечення поїзда, оновили інтер’єр: замінили покриття підлоги, перетягнули крісла, замінили вікна, відновили лакофарбове покриття внутрішніх панелей та інше.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» планує відновити другий двоповерховий електропоїзд Skoda і поставити його на маршрут у першому півріччі 2022 року.