АТ «Укрзалізниця» надасть матеріальну допомогу постраждалому у ДТП на переїзді машиністу

Залізничні новини Переглядів: 4.02.2022, 12:50

АТ «Укрзалізниця» виплатить матеріальну допомогу на лікування машиніста локомотива, який зазнав травм під час ДТП на залізничному переїзді у місті Дубно. Крім того, оформляються усі необхідні документи для здійснення виплат страховою компанією «Раритет».

Наразі залізничник знаходиться у реанімації центральної міської лікарні Рівного з травмами хребта, пораненнями обличчя та забоями грудної клітини та голови.

Після консиліуму лікарів буде прийнято рішення щодо подальшого його лікування.

Процес лікування машиніста локомотива знаходиться на особистому контролі правління АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, 3 лютого 2022 року близько 1-ї години у місті Дубно пасажирський поїзд № 43 Київ — Івано-Франківськ зіткнувся з вантажівкою, водій якої виїхав на залізничний переїзд. Унаслідок інциденту травмовано машиніста поїзда та водія автівки. Пасажири поїзда не постраждали. За даними правоохоронних органів, водій вантажівки проігнорував звукову сигналізацію, оминув шлагбауми та виїхав на залізничний переїзд, до якого наближався пасажирський поїзд. Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, але, на жаль, уникнути зіткнення не вдалося.

Довідково: У 2021 році сталося 76 ДТП за участю залізничного рухомого складу, 69 – на переїздах та 7 — на коліях поза переїздами.