АТ «Укрзалізниця» та компанія Alstom фіналізували домовленості щодо закупівлі 130 французьких локомотивів

Залізничні новини Переглядів: 8.02.2022, 17:20

Проєкт є частиною пакету макрофінансової підтримки Французької Республіки для України, яка, в тому числі, включає цільове пільгове кредитування. Завдяки цьому Україна найближчим часом зможе оновити парк вантажних електровозів.

Сьогодні, у присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Франції Еммануеля Макрона був підписаний протокол про співробітництво, який фіксує ключові домовленості між компаніями. Протокол був підписаний головою правління АТ «Укрзалізниця» Олександром Камишіним та генеральним директором компанії Alstom Анрі Попар-Лафаржем.

У разі успішної реалізації намірів, українські залізничники зможуть отримати 130 нових електровозів, з них 50 електровозів, які працюють на змінному струмі і 80 двосистемних (які можуть працювати і на змінному і на постійному струмі).

«Підписана угода дозволить нам отримати вкрай необхідні електровози за найкращими можливими в сучасні турбулентні часи умовами. Використання українських компаній та спеціалістів під час побудови та обслуговування машин також принесе унікальний досвід в Україну. Попереду ще багато роботи щодо обговорення технічних деталей, але більша частина перемовин позаду», — зазначив голова правління компанії Олександр Камишін.

Перемовини щодо цієї угоди почалися ще в 2018 році, тривали три роки і завершились минулого року підписанням відповідної міжурядової угоди. Також був ухвалений закон «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки оновлення парку вантажних електровозів акціонерного товариства «Українська залізниця» № 1607-ІХ, який Верховна Рада підтримала 1 липня 2021 року.

Протокол передбачає унікальні умови для поставок, зокрема надання фінансової позики на 14 років казначейством Франції та банківським консорціумом у розмірі 85% від вартості контракту. Авансовий платіж за поставку електровозів складає 15%.

«Це не просто домовленість на поставку локомотивів — це інтеграція України у економічну систему та транспортну мережу Євросоюзу», — зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Оновлення парку локомотивів є одним з пріоритетів програми Президента «Велике будівництво», оскільки локомотивний парк української залізниці зношений на 95%, середній вік електровозів та тепловозів складає 40 років.