АТ «Укрзалізниця» шукає партнера для проєктування станцій та зупиночних пунктів Kyiv City Eхpress

Залізничні новини Переглядів: 9.02.2022, 15:45

АТ «Укрзалізниця» оголосило тендер на пошук партнера для розробки проєктно-кошторисної документації пасажирських платформ проєкту Kyiv City Eхpress. Запрошуємо до участі архітекторів та архітектурні бюро.

За умовами тендера компанія-переможець до кінця року має спроєктувати близько 60 залізничних платформ для 30 станцій та зупиночних пунктів у місті Києві та області. Усі вони стануть частиною проєкту Kyiv City Eхpress.

Зокрема, йдеться про архітектурно-будівельні рішення та рішення щодо інженерних споруд і мереж. Під час розробки проєктно-кошторисної документації мають бути враховані потреби й маломобільного населення. Зокрема, встановлено пандуси, пішохідні переходи через колії та тактильну навігацію. Також мають бути передбачені турнікетні системи, інформаційні табло, камери відеоспостереження, засоби екстреного виклику допомоги та енергоефективне освітлення.

Усі платформи мають бути обладнані навісами, альтернативними джерелами енергопостачання та підігрівом частини платформ — шириною 1 метр від краю. Крім того, на всіх платформах мають бути урни для роздільного сміття та велопаркувальні майданчики. Перевага має надаватися матеріалам та конструкціям вітчизняного виробництва.

Ознайомитися з умовами тендера та подати заявку на участь можна за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-02-01-013069-b.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 лютого 2022 року.

Аукціон відбудеться 18 лютого 2022 року.

Довідково: об’єкти, для яких має бути розроблена проєктно-кошторисна документація: Київ-Північна (платформи № 1, 2, 3), Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Русанівка, Лівобережна, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Троєщина, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, дільниця Святошин-Клавдієве – Святошин, Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кічеєве, Немішаєве, Клавдієве.