Павло Гудімов відкрив арт-простір сучасного українського мистецтва в оновленому UZ Lounge

Залізничні новини Переглядів: 10.02.2022, 11:00

9 лютого АТ «Укрзалізниця» вперше офіційно представило колекцію картин сучасних українських митців. Вона з’явилася за підтримки Visa й під кураторським наглядом відомого арт-експерта Павла Гудімова в оновленому UZ Lounge на Центральному залізничному вокзалі Києва. У рамках заходу пройшла кураторська екскурсія художньою експозицією для представників найбільших українських банків.

Ознайомитися з експозицією, яка змінюватиметься щоквартально, можуть усі бажаючі пасажири АТ «Укрзалізниця», завітавши до UZ Lounge. Пасажири з преміальними картками Visa Infinite, а також пасажири 1 класу Інтерсіті+ та вагонів категорії «Люкс» (СВ) отримують годину безкоштовного перебування у лаунжі, а на додачу — каву або чай та сніданковий бокс від Dо&Cо Kyiv або сендвіч та міні-десерт на вибір. Вартість перебування в UZ Lounge для інших пасажирів — 250 гривень за годину.

Крім того, з 11 лютого безкоштовний вхід до UZ Lounge також стане можливим для клієнтів Приватбанку з картками Visa Platinum і Visa Signature, OTP Bank — із картками Visa Platinum, Raiffeisen Bank та Правекс Банку — із картками Visa Signature.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» переоблаштувало лаунж для зручності пасажирів із дітьми, яким доступна велика дитяча кімната з м’якою ігровою поверхнею, а також тих, хто подорожує по роботі та потребує зручного місця для очікування рейсу з можливістю користування швидкісним Wi-Fi, підзарядки гаджетів та з якісною кавою від Idealist. У розпорядженні гостей лаунжу є коворкінг-зона та переговорна кімната, що доступна для бронювання за окрему плату. Простір пристосований для перебування людей з інвалідністю та маломобільних і має інклюзивну вбиральню. Ознайомитися з інтер’єром лаунжу та гарантовано забронювати місце в ньому можна за посиланням.

Цілодобовий лаунж розташований на першому поверсі будівлі вокзалу та має окремий вхід з Вокзальної площі зі східної сторони (ліворуч від центрального входу).

АТ «Укрзалізниця» планує розширити мережу лаунжів на найбільших вокзалах країни протягом 2022 року.