Дарницький міст: завершені бурові роботи, триває підготовка до монтажу прогонових будов з’їздів

Залізничні новини Переглядів: 11.02.2022, 14:45

Будівництво лівобережної розв’язки залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро – підрядник ТОВ «Автострада» завершив бурові роботи. За два з половиною місяці пробурили і забетонували 55 паль діаметром 1,5 м, на які пішло близько 2,5 тис. куб. м монолітного бетону.

Для виконання цих робіт компанія-підрядник залучила нові бурові установки Bauer BG 45 і BG 36 2021 року випуску. Це єдина установка в такій модифікації в Україні.

Також почали підготовку до монтажу прогонових будов з’їздів. Зокрема, на з’їздах у напрямку проспекту Бажана монтують підпірні стінки. Роботи тривають і в напрямку мосту Патона – розробляється котлован під опору.

Крім того, фахівці підрядної організації  «Автострада» проводять експертизу металевих конструкцій Дарницького мосту: перевіряють лакофарбове покриття на балках і наскільки працездатні болтові з’єднання.

Загалом на будівництві працюють 110 фахівців і більше 50 одиниць спеціалізованої техніки.

Нагадаємо, ТОВ «Автострада» стало переможцем тендеру на добудову залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у Києві. Дарницький міст — це комбінований залізнично-автомобільний міст через Дніпро в Києві, що включає залізничну колію та автомобільну дорогу — в обох напрямках по три смуги. Споруджували міст упродовж семи років — із 2004 по 2011 рр. Міст лише частково введено в експлуатацію, з 2010-2011 рр. відкрито рух для залізничного транспорту, а також з’їзди й заїзди автомобільної частини мосту на правому березі. Міст перебуває на балансі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Завершення розв’язки Дарницького мосту дозволить розвантажити транспортні потоки лівого берега та покращити автомобільне сполучення.