АТ «Укрзалізниця» оскаржить висновок ДПСС про надання недостовірної інформації про ціну квитків

Залізничні новини Переглядів: 11.02.2022, 16:55

АТ «Укрзалізниця» надало письмові заперечення на акт Головного управління Держпродспоживслужби (ДПСС) у м. Києві, який був складений за результатами січневої перевірки.

Звертаємо увагу, що на вся необхідна інформація про перелік наданих послуг міститься на вебсайті АТ «Укрзалізниця» та сайті з продажу квитків https://booking.uz.gov.ua, а також достовірно відображається як під час замовлення, так і безпосередньо у квитку.

У січні поточного року в акті за результатами планової перевірки АТ «Укрзалізниця» Головне управління Держпродспоживслужби (ДПСС) у м. Києві зазначило, що пасажир при купівлі електронних квитків на поїзди отримує неповну інформацію щодо вартості білизни та напоїв, які за бажанням пасажира можуть бути включені до вартості квитка.

Компанія не погодилась із вказаним актом, і її фахівці надали письмові заперечення від 31.01.2022. Зокрема, повний прайс-лист бортових послуг залізниці для пасажирів завжди доступний за посиланням https://www.uz.gov.ua/passengers/station_services_and_facilities/ та в довідковому розділі на сайті з продажу квитків. На додачу Укрзалізниця для зручності пасажирів протягом лютого внесе програмні зміни до сайту продажу електронних проїзних документів для можливості переглядати ціни на кожну додаткову послугу безпосередньо при оформленні квитка.