АТ «Укрзалізниця» обладнало 100% кас далекого сполучення терміналами для безготівкового розрахунку

Залізничні новини Переглядів: 15.02.2022, 10:00

АТ «Укрзалізниця» продовжує розвивати платіжну інфраструктуру задля зручності пасажирів.

Так, завдяки співпраці з Ощадбанком залізниці вдалося завершити процес обладнання 100% вокзальних кас, які здійснюють продаж квитків на поїзди далекого сполучення, терміналами для безготівкового розрахунку. Тепер оплатити квитки карткою пасажири можуть у будь-якій із 138 кас на вокзалах та станціях країни.

Процес обладнання платіжними терміналами кас, які здійснюють продаж квитків на приміські поїзди, все ще продовжується. АТ «Укрзалізниця» з початку року довело цей показник із 4,7% до 45,8%: обладнати 100% приміських кас терміналами АТ «Укрзалізниця» планує в першому кварталі 2022 року.

Нагадаємо, що за підсумками 2021 року частка електронних квитків склала 68,5% від загального обсягу проданих, а в грудні минулого року цей відсоток сягнув 77%. Кількість квитків, які АТ «Укрзалізниця» продає онлайн, поступово зростає з моменту відкриття цієї можливості, зокрема, завдяки збільшенню та розвитку каналів продажів: так, наприкінці 2021 року залізниця покращила чат-бот, додавши опцію купувати квитки, окрім Viber та Telegram, ще у двох месенджерах — Apple Messages та Facebook Messenger. Еквайринг-партнером офіційного чат-боту Укрзалізниці також виступає Ощадбанк.

Крім того, наразі триває робота над власним додатком АТ «Укрзалізниця» для купівлі квитків — закінчити попередню розробку та розпочати бета-тестування із залученням пасажирів залізниця планує у другому кварталі 2022 року.