З 21 лютого квитки на поїзд № 802/804 «Дунайський експрес» можна придбати онлайн

Залізничні новини Переглядів: 21.02.2022, 14:43

Поїзд № 802/804 «Дунайський експрес» Одеса — Ізмаїл, який першим був запущений у рамках PSO, отримав статус регіонального. На момент запуску, поїзд мав статус «прискореного приміського», курсував у тестовому режимі, уточнюючи час руху, кількість зупинок та інші технічні моменти експлуатації. Відтак, можливість придбати квитки онлайн була відсутня. Після зміни статусу квитки стали доступні для придбання в чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Apple Messages, Facebook Messenger та на сайті booking.uz.gov.ua.

«Дунайський експрес» відправляється з Одеси щодня, крім середи, о 19:14, та прибуває до Ізмаїла о 23:30, час у дорозі 4 години 16 хвилин. З Ізмаїла поїзд відправляється щодня, крім четверга, о 07:24, та прибуває до Одеси об 11:41. На шляху прямування експрес зупиняється в Білгород-Дністровському, Кулевчі, Сараті, Арцизі, Главані та Дзинілорі.

На маршруті Одеса — Ізмаїл використовується дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3. Максимальна швидкість цього поїзда — 140 км/год. У складі поїзда 3 вагони, що мають 170 посадкових місць. Поїзд оснащений системою кондиціювання, розетками, має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру й пристосований для перевезення маломобільних людей.

Наразі в Україні вже курсують три регіональні експреси, які були запущені в листопаді-грудні 2021 року: «Дунайський експрес», «Слобожанський експрес» та «Буковельський експрес».

Нагадуємо, що з 28 лютого АТ «Укрзалізниця» призначає експериментальне курсування дизель-поїзда № 802/801 Львів — Тернопіль — Чернівці — Коломия. Квитки вже доступні для придбання в касах вокзалів, у чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Apple Messages, Facebook Messenger та на сайті booking.uz.gov.ua.

 

Довідково

Public Service Obligation (PSO) — ринкова модель замовлення транспортних послуг, при якій держава або місцева влада оплачує перевізнику вартість соціально значущих маршрутів. Такий механізм впроваджено в більшості європейських країн: у Німеччині, Нідерландах, Латвії, Болгарії, Чеській Республіці.