Укрзалізниця забезпечує безперебійне сполучення зі сходом України та закликає керуватись офіційною інформацією

Залізничні новини Переглядів: 23.02.2022, 16:55

АТ «Укрзалізниця» забезпечує стале й безперебійне залізничне сполучення з населеними пунктами на контрольованій частині сходу України у штатному режимі. Інформація про припинення сполучення, зокрема із Маріуполем, не відповідає дійсності.

Так, наразі низка проросійських телеграм-каналів та медіаплатформ розповсюджують неправдиву інформацію щодо рішення про зупинку сполучення із найбільшими містами східного регіону країни, зокрема Маріуполем.

Наголошуємо, що наразі обмеження у русі існує тільки у районі Станиці Луганської, де після потужних обстрілів з непідконтрольної Україні території змінено розклад руху поїзда № 6481/6482 Лантратівка — Кіндрашівська-Нова — Лантратівка. З 22 лютого поїзд не курсує на перегоні Кіндрашівська-Нова – Новий Айдар. Усі інші поїзди працюють за графіком.

Тому закликаємо керуватись виключно повідомленнями з офіційних державних джерел та відсіювати провокативну інформацію.

Також підкреслюємо, що Укрзалізниця як найбільший державний перевізник забезпечує сталу й безперебійну роботу залізничної галузі України 24/7. Усі об’єкти залізничної інфраструктури працюють у штатному режимі, вантажна робота не припиняється ні на хвилину, вокзальні комплекси, станції, допоміжна інфраструктура також працюють у штатному режимі забезпечуючи комфорт та безпеку пасажирів.

Крім того, Укрзалізниця наголошує, що жодних сплесків у бажанні пасажирів залишити східний регіон не спостерігається: поїзди курсують зі звичними обсягами населеності, квитки є в наявності. Найпопулярнішими напрямками на сході залишаються Лисичанськ, Маріуполь та Костянтинівка, куди поїзди Укрзалізниці курсують безперебійно і за графіком.

Будь-які можливі заходи чи обмеження будуть визначені виключно спільно з органами влади, Збройними силами України, Національною поліцією тощо.

Укрзалізниця закликає усіх клієнтів та пасажирів не піддаватись паніці, сумлінно виконувати усі норми законодавства та продовжувати роботу. Зі свого боку гарантуємо забезпечення усіх своїх зобов’язань із перевезень вантажів та пасажирів.