Укрзалізниця гарантує безперебійність перевезень вантажів та пасажирів в умовах надзвичайного стану в Україні

Залізничні новини Переглядів: 23.02.2022, 23:25

Укрзалізниця як найбільший державний перевізник забезпечить сталу й безперебійну роботу залізничної галузі України 24/7 в умовах надзвичайного стану в Україні. Перевезення вантажів та пасажирів виконуються у повній відповідності до графіку та замовлень. Усі об’єкти залізничної інфраструктури працюють у штатному режимі, вантажна робота не припиняється ні на хвилину, вокзальні комплекси, станції, допоміжна інфраструктура також працюють у штатному режимі, забезпечуючи комфорт та безпеку пасажирів.

Також підкреслюємо, що будь-які можливі заходи чи обмеження будуть визначені виключно спільно з органами влади, Збройними Силами України, Національною поліцією тощо. Наразі обмеження в русі існує тільки в районі потужних обстрілів з непідконтрольної Україні території, а саме змінено розклад руху поїзда № 6481/6482 Лантратівка — Кіндрашівська-Нова — Лантратівка. З 22 лютого поїзд не курсує на перегоні Кіндрашівська-Нова — Новий Айдар.

Про будь-які подібні обмеження Укрзалізниця негайно інформуватиме через усі офіційні канали комунікації: вебсайт, сторінки у Facebook та Telegram.

Крім того, Укрзалізниця, як соціально відповідальна компанія, вже розпочала на низці найбільших вокзалів безкоштовні навчання домедичній допомозі всіх охочих а також готова до перевезень волонтерських вантажів для забезпечення бійців ЗСУ.

Укрзалізниця закликає всіх клієнтів та пасажирів не піддаватись паніці, сумлінно виконувати норми законодавства та продовжувати роботу. Зі свого боку Укрзалізниця гарантує забезпечення всіх своїх зобов’язань із перевезень вантажів та пасажирів.