Укрзалізниця продовжує здійснювати транспортні перевезення незважаючи на повномасштабну війну проти України

Залізничні новини Переглядів: 26.02.2022, 15:44

Незважаючи на повномасштабну війну проти України, яку Росія розпочала 24 лютого і яка триває до цього моменту, АТ «Укрзалізниця» продовжує свою роботу з мінімальними перебоями.

На сьогодні залізнична інфраструктура практично неушкоджена, і це дає можливість продовжувати транспортні перевезення Україною. Нашими ключовими пріоритетами на сьогодні є підтримка нашої держави, турбота про безпеку громадян України та їх перевезення до більш безпечних регіонів, а також захист життя та здоров’я працівників компанії.

Всі працівники компанії звільнені від призову за мобілізацією відповідно до Розпорядження Головнокомандувача Збройних Сил України. Ми також продовжуємо здійснювати вантажні перевезення, забезпечуючи потреби української економіки. В ці складні часи ми хотіли би подякувати за підтримку, яку ми отримуємо від міжнародної спільноти, та підтвердити всі взяті на себе раніше зобов’язання щодо майбутньої співпраці.

Ми працюємо над тим, щоб «Укрзалізниця» продовжила відігравати роль основи економіки країни та докладаємо всіх зусиль для забезпечення ефективного менеджменту всіх процесів, необхідних для здійснення перевезень. Ми вдячні Українським Залізничникам, які продовжують свою роботу в режимі 24/7 незважаючи на небезпеку їх життю.