Напрямки руху приміських поїздів

Залізничні новини Переглядів: 1.03.2022, 05:50

Укралізниця інформує про напрямки руху приміських поїздів.

По території Південно-Західної залізниці:

1. Овруч — Коростень — Овруч,

2. Олевськ — Коростень — Олевськ,

3. Коростень — Вінниця — Коростень,

4. Дві пари електропоїздів за напрямком Козятин — Погребище — Козятин,

5. Новоград-Волинський — Коростень — Новоград-Волинський,

6. Коростень — Житомир — Коростень,

7. Жмеринка — Козятин — Жмеринка,

8. Жмеринка — Рахни — Жмеринка,

9. Жмеринка — Вапнярка — Жмеринка,

10. Жмеринка — Могилів-Подільський — Жмеринка,

11. Жмеринка — Гречани — Жмеринка,

12. Хмельницький — Підволочиськ — Хмельницький,

13. Шепетівка — Хмельницький — Шепетівка,

14. Хмельницький — Кам’янець-Подільський — Хмельницький,

15. Київ — Гребінка — Київ,

16. Київ — Яготин — Київ,

17. Київ — Носівка — Київ,

18. Фастів — Київ — Фастів,

19. Шепетівка — Ланівці — Шепетівка.

Також курсуватимуть електропоїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин — Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів — Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ — Роток та Біла Церква — Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка — Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни.

Також курсуватимуть електропоїзди Козятин — Жашків — Козятин та Погребище — Козятин — Погребище.

По території Придніпровської залізниці:

1. Запоріжжя — Канцерівка — Запоріжжя,

2. Дніпро — Кам’янське — Дніпро,

3. Дніпро — П’ятихатки — Дніпро,

4. Верхівцеве — Дніпро — Верхівцеве,

5. П’ятихатки — Кривий Ріг — П’ятихатки,

6. Дніпро — Кривий Ріг — Дніпро,

7. П’ятихатки — Рокувата — П’ятихатки,

8. Кривий Ріг — Апостолове — Кривий Ріг,

9. П’ятихатки — Тимкове — П’ятихатки,

10. Дніпро — Чаплине — Дніпро, 

11. Чаплине — Синельникове,

12. Дніпро — Межова — Дніпро,

13. Чаплине — Межова — Чаплине,

14. Дніпро — Авдіївка — Дніпро,

15. Дніпро — Лозова — Дніпро,

16. Лозова — Синельникове,

17. Синельникове — Дніпро,

18. Дніпро — Запоріжжя,

19. Красноград — Дніпро — Красноград

20. Апостолове — Дніпро-Лоцманське — Апостолове,

21. П’ятихатки — Терни — П’ятихатки,

22. П’ятихатки — Червоний Шахтар — П’ятихатки,

23. Кривий Ріг — Інгулець — Кривий Ріг,

24. Нікополь — Кривий Ріг — Нікополь,

25. Нікополь — Тимкове — Нікополь,

26. Нікополь — Запоріжжя — Нікополь,

27. Марганець — Нікополь,

28. Запоріжжя — Канцерівка — Запоріжжя,

29. Запоріжжя — Синельниково — Запоріжжя.

По території Львівської залізниці:

1. Львів — Трускавець — Львів,

2. Львів — Сянки — Львів,

3. Львів — Ужгород — Львів,

4. Ходорів — Стрий — Ходорів,

5. Львів — Мостиська — Держкордон,

6. Львів — Шкло — Львів,

7. Стрий — Самбір — Стрий,

8. Стрий — Львів,

9. Львів — Лавочне — Львів,

10. Мукачево — Стрий,

11. Лавочне — Мукачево — Лавочне,

12. Мукачево — Ужгород — Сянки та зворотно,

13. Львів — Мукачево — Львів,

14. Рава-Руська — Львів — Рава-Руська,

15. Стоянів — Львів — Стоянів, 

16. Львів — Ходорів — Львів,

17. Ланівці — Тернопіль — Ланівці,

18. Заліщики — Тернопіль — Заліщики,

19. Ходорів (Підвисоке) — Тернопіль — Ходорів (Підвисоке),

20. Ковель — Ізов — Червоноград та зворотно,

21. Ківерці — Стоянів — Ківерці,

22. Ківерці — Радехів — Ківерці,

23. Злочів — Львів — Злочів,

24. Тернопіль — Львів — Тернопіль,

25. Тернопіль — Красне — Тернопіль,

26. Рівне — Здолбунів — Львів та зворотно,

27. Львів — Здолбунів — Львів,

28. Підволочиськ — Тернопіль — Підволочиськ,

29. Красне — Тернопіль,

30. Сарни — Ковель — Сарни,

31. Удрицьк — Сарни, Здолбунів — Удрицьк,

32. Сарни — Здолбунів — Сарни,

34. Здолбунів — Луцьк — Ковель та зворотно,

35. Ковель — Ягодин — Ковель,

36. Здолбунів — Красне,

37. Красне — Рівне — Здолбунів,

38. Івано-Франківськ — Ворохта — Івано-Франківськ,

39. Івано-Франківськ — Рахів — Івано-Франківськ,

40. Івано-Франківськ — Ходорів — Івано-Франківськ,

41. Івано-Франківськ — Стрий — Івано-Франківськ,

42. Івано-Франківськ — Коломия — Івано-Франківськ,

43. Коломия — Ворохта — Коломия,

44. Заліщики — Коломия — Заліщики,

45. Чернівці — Коломия,

46. Дяково — Королево — Солотвино-1,

47. Королево — Батьово — Королево,

48. Чоп — Королево,

49. Львів — Перемишль — Львів,

50. Львів — Чоп — Львів,

51. Вінниця — Хмельницький — Тернопіль — Львів,

52. Львів — Хелм — Львів.

 

По території Південної залізниці:

1. Полтава — Крюків — Полтава,

2. Полтава — Огульці — Полтава,

3. Полтава — Лозова — Полтава,

4. Полтава — Кременчук — Полтава,

5. Полтава — Ромодан — Полтава,

6. Полтава — Кобеляки — Полтава,

7. Харків — Огульці — Харків,

8. Харків — Мерчик,

9. Мерчик — Люботин,

10. Люботин — Харків Левада — Люботин,

11. Харків — Красноград — Харків,

12. Харків — Лозова — Харків,

13. Біляївка — Харків,

14. Харків — Шебелінка — Харків.

По території Донецької залізниці:

1. Лиман — Шевченко — Лиман,

2. Лиман — Святогірськ — Лиман,

3. Костянтинівка — Лозова,

4. Лиман — Слов’янськ — Костянтинівка,

5. Близнюки — Святогірськ,

6. Лиман — Краматорськ,

7. Краматорськ — Святогірськ,

8. Святогірськ — Костянтинівка — Святогірськ,

9. Лиман — Костянтинівка,

10. Костянтинівка — Гаврилівка,

11. Гавріливка — Слов’янськ,

12. Слов’янськ — Близнюки,

13. Покровськ — Чаплине — Покровськ,

14. Авдіїівка — Чаплине — Авдіївка,

15. Лозова — Лиман.

По території Одеської залізниці:

1. Христинівка — Черкаси — Христинівка,

2. Христинівка — Вапнярка — Христинівка,

3. Гайворон — Вінниця — Гайворон,

4. Т. Шевченко — Гребінка — Т. Шевченко,

5. Т. Шевченко — Черкаси — Т. Шевченко,

6. Т. Шевченко — Христинівка — Т. Шевченко,

7. Черкаси — Т. Шевченко — Черкаси,

8. Т. Шевченко — Висіка — Т. Шевченко,

9. Т. Шевченко — Помічна — Т. Шевченко,

10. Одеса — Вапнярка — Одеса,

11. Одеса — Балта — Одеса,

12. Одеса — Роздільна — Одеса,

13. Одеса — Мигаєво,

14. Одеса — Колосівка — Одеса,

15. Одеса-Застава 1 — Знам’янка,

16. Знам’янка — Олександрія — Знам’янка,

17. Т. Шевченко — Знам’янка — Т. Шевченко,

18. Знам’янка — Цвіткове — Знам’янка,

19. Миронівка — Цвіткове — Миронівка,

20. Знам’янка — Одеса,

21. Миронівка — Цвіткове,

22. Олександрія — Знам’янка,

23. Знам’янка — Т.Шевченко,

24. Знам’янка — П’ятихатки — Знам’янка,

25. Помічна — Людмилівка — Помічна,

26. Помічна — Знам’янка — Помічна,

27. Помічна — Долинська — Помічна,

28. Помічна — Вознесенськ — Помічна.

Розклад руху поїздів уточнюйте за посиланням: https://www.uz.gov.ua/passengers/suburban_train_schedule/