Пасажирська компанія Укрзалізниці рятує людей евакуаційними потягами, незважаючи на обстріли. Вантажні потяги Укрзалізниці рятують економіку та майбутнє

Залізничні новини Переглядів: 1.03.2022, 16:40

Найближчим часом потяги Укрзалізниці доправлять більше сорока вагонів вугілля для «АрселорМіттал Кривий Ріг» за новим маршрутом. Постачання цієї ключової для виробництва сировини раніше частково проходило через українсько-російський кордон, що неможливо за сьогоднішніх обставин.

«Працівники Укрзалізниці доставлять вантаж новим маршрутом, незважаючи на ризики обстрілів та атак з боку диверсійних груп. Компанія також зробить усе можливе, щоб убезпечити і залізничників — охорону потяга буде посилено, адже безпека працівників теж є важливим пріоритетом держави», — заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Доставка вугілля на комбінат є надзвичайно важливим завданням, адже без палива можуть зупинитись сталеплавильні печі. Для металургів це є ризиком технологічної катастрофи, якій необхідно запобігти.

«Це приклад ефективної та оперативної співпраці держави та бізнесу. Завдяки сприянню Укрзалізниці та нашої материнської компанії ми будемо забезпечені сировиною та зможемо зберегти виробництво в «АрселорМіттал Кривий Ріг, — стратегічному для української економіки підприємстві», — сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. — Подвиги українських залізничників дозволять швидше відбудувати Україну після перемоги над загарбницькими військами. Дякуємо колегам за мужність та #залізнінерви».