Напрямки курсування приміських поїздів

Залізничні новини Переглядів: 3.03.2022, 01:55

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ “Укрзалізниця” .

Південно-Західна залізниця 

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Овруч — Коростень — Овруч,
  • Олевськ — Коростень — Олевськ,
  • Коростень — Вінниця — Коростень,
  • дві пари електропоїздів за напрямком Козятин — Погребище — Козятин,
  • Новоград-Волинський — Коростень — Новоград-Волинський,
  • Коростень — Житомир — Коростень,
  • Жмеринка — Козятин — Жмеринка,
  • Жмеринка — Рахни — Жмеринка,
  • Жмеринка — Вапнярка — Жмеринка,
  • Жмеринка — Могилів-Подільський — Жмеринка,
  • Жмеринка — Гречани — Жмеринка,
  • Хмельницький — Підволочиськ — Хмельницький,
  • Шепетівка — Хмельницький — Шепетівка,
  • Хмельницький — Кам’янець-Подільський — Хмельницький,
  • Київ — Гребінка — Київ,
  • Київ — Яготин — Київ,
  • Київ — Бобрик — Київ,
  • Фастів — Київ — Фастів,
  • Шепетівка — Ланівці — Шепетівка,
  • Київ-Волинський — Бобрик,
  • Борщагівка-Техн. — Бобрик,
  • Київ — Бобрик — Київ,
  • Гребінка — Борщагівка-Техн.,
  • Мотовилівка — Фастів-1,
  • Баришівка — Борщагівка-Техн.
  • Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин — Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів — Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ — Роток та Біла Церква — Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка — Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин — Жашків — Козятин та Погребище — Козятин — Погребище.


    Придніпровська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Запоріжжя — Канцерівка — Запоріжжя,
  • Дніпро — Кам’янське — Дніпро,
  • Дніпро — П’ятихатки — Дніпро,
  • Верхівцеве — Кривий Ріг,
  • П’ятихатки — Кривий Ріг — П’ятихатки,
  • Кривий Ріг — Апостолове — Кривий Ріг,
  • Пятихатки — Тимкове — Пятихатки,
  • Кривий Ріг-Сорт — Кривий Ріг-Гол — Кривий Ріг-Сорт,
  • Запоріжжя-Ліве — Запоріжжя-2,
  • Дніпро — Кривий Ріг — Дніпро,
  • П’ятихатки — Рокувата — П’ятихатки,
  • Дніпро — Чаплине — Дніпро,
  • Чаплине — Синельникове,
  • Дніпро — Межова — Дніпро,
  • Чаплине — Межова — Чаплине,
  • Дніпро — Авдіївка — Дніпро,
  • Дніпро — Лозова — Дніпро,
  • Лозова — Синельникове,
  • Синельникове — Дніпро,
  • Дніпро — Запоріжжя,
  • Красноград — Дніпро — Красноград
  • Апостолове — Дніпро-Лоцманське — Апостолове,
  • П’ятихатки — Терни — П’ятихатки,
  • П’ятихатки — Червоний Шахтар — П’ятихатки,
  • Кривий Ріг — Інгулець — Кривий Ріг,
  • Нікополь — Кривий Ріг — Нікополь,
  • Нікополь — Тимкове — Нікополь,
  • Нікополь — Запоріжжя — Нікополь,
  • Марганець — Нікополь,
  • Запоріжжя — Синельниково — Запоріжжя.

  • Львівська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Львів — Трускавець — Львів,
  • Львів — Сянки — Львів,
  • Львів — Ужгород — Львів,
  • Ходорів — Стрий — Ходорів,
  • Мостиська — Львів — Мостиська,
  • Львів — Мостиська — Держкордон,
  • Львів — Шкло — Львів,
  • Стрий — Самбір — Стрий,
  • Стрий — Львів,
  • Львів — Лавочне — Львів,
  • Львів — Мукачево,
  • Мукачево — Стрий,
  • Лавочне — Мукачево — Лавочне,
  • Мукачево — Ужгород — Сянки та зворотно,
  • Рава-Руська — Львів — Рава-Руська,
  • Стоянів — Львів — Стоянів,
  • Сокаль — Львів — Сокаль,
  • Львів — Ходорів — Львів,
  • Ланівці — Тернопіль — Ланівці,
  • Заліщики — Тернопіль — Заліщики,
  • Ходорів (Підвисоке) — Тернопіль — Ходорів (Підвисоке),
  • Ковель — Ізов — Червоноград та зворотно,
  • Ківерці — Стоянів — Ківерці,
  • Ківерці — Радехів — Ківерці,
  • Злочів — Львів — Злочів,
  • Тернопіль — Львів — Тернопіль,
  • Тернопіль — Красне — Тернопіль,
  • Рівне — Здолбунів — Львів та зворотно,
  • Львів — Здолбунів — Львів,
  • Підволочиськ — Тернопіль — Підволочиськ,
  • Красне — Тернопіль,
  • Сарни — Ковель — Сарни,
  • Сарни — Здолбунів — Сарни,
  • Здолбунів — Луцьк — Ковель та зворотно,
  • Ковель — Ягодин — Ковель,
  • Здолбунів — Красне,
  • Красне — Рівне — Здолбунів,
  • Івано-Франківськ — Ворохта — Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ — Рахів — Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ — Ходорів — Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ — Стрий — Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ — Коломия — Івано-Франківськ,
  • Коломия — Ворохта — Коломия,
  • Заліщики — Коломия — Заліщики,
  • Чернівці — Коломия,
  • Дяково — Королево — Солотвино-1,
  • Солотвино-1 — Королево,
  • Королево — Батьово — Королево,
  • Чоп — Королево,
  • Львів — Ужгород — Львів,
  • Львів — Перемишль — Львів,
  • Львів — Чоп — Львів,
  • Львів — Хелм — Львів.

  • Південна залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Полтава — Крюків — Полтава,
  • Полтава — Огульці — Полтава,
  • Полтава — Лозова — Полтава,
  • Полтава — Кременчук — Полтава,
  • Полтава — Ромодан — Полтава,
  • Полтава — Кобеляки — Полтава,
  • Харків — Огульці — Харків,
  • Харків — Мерчик,
  • Мерчик — Люботин,
  • Люботин — Харків Левада — Люботин,
  • Харків — Красноград — Харків,
  • Харків — Лозова — Харків,
  • Біляївка — Харків,
  • Харків — Шебелінка — Харків.

  • Донецька залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Лиман — Шевченко — Лиман,
  •  Лиман — Святогірськ,
  •  Покровськ — Лозова,
  • Лозова — Павлоград-1,
  • Костянтинівка — Святогірськ — Костянтинівка,
  • Святогірськ — Лиман,
  • Святогірськ — Дружківка,
  • Святогірськ — Краматорськ,
  • Костянтинівка — Близнюки — Лиман,
  • Краматорськ — Лозова,
  • Костянтинівка — Гаврилівка,
  • Костянтинівка — Лиман — Костянтинівка,
  • Слов‘янськ — Лиман,
  • Язикове — Слов‘янськ,
  • Курдюмівка — Лиман,
  • Лозова — Слов‘янськ,
  • Сіверськ — Шевченко,
  • Лиман — Костянтинівка,
  • Авдіївка — Чаплине — Авдіївка,
  • Краматорськ- Константинівка,
  • Авдіївка — Покровськ- Авдіївка.

  • Одеська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка — Черкаси — Христинівка,
  • Христинівка — Вапнярка — Христинівка,
  • Гайворон — Вінниця — Гайворон,
  • Т. Шевченко — Гребінка — Т. Шевченко,
  • Т. Шевченко — Христинівка — Т. Шевченко,
  • Черкаси — Т. Шевченко — Черкаси,
  • Миронівка — Знам‘янка — Миронівка,
  • Т. Шевченко — Висіка — Т. Шевченко,
  • Т. Шевченко — Помічна — Т. Шевченко,
  • Одеса — Вапнярка — Одеса,
  • Одеса — Балта — Одеса,
  • Одеса — Роздільна — Одеса,
  • Одеса — Мигаєво,
  • Одеса — Колосівка — Одеса,
  • Знам’янка — Олександрія — Знам’янка,
  • Т. Шевченко — Знам’янка — Т. Шевченко,
  • Знам’янка — Цвіткове — Знам’янка,
  • Миронівка — Цвіткове — Миронівка,
  • Помічна — Олександрія,
  • Знам’янка — П’ятихатки — Знам’янка,
  • Помічна — Людмилівка — Помічна,
  • Помічна — Знам’янка — Помічна,
  • Помічна — Долинська — Помічна,
  • Помічна — Вознесенськ — Помічна.