Напрямки курсування приміських поїздів 07.03.2022

Залізничні новини Переглядів: 6.03.2022, 23:05

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ “Укрзалізниця” 7 березня.

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Жмеринка – Козятин – Жмеринка,
  • Жмеринка – Рахни – Жмеринка,
  • Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,
  • Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,
  • Жмеринка – Гречани – Жмеринка,
  • Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,
  • Шепетівка – Коростень – Шепетівка,
  • Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,
  • Київ – Гребінка – Київ,
  • Київ – Яготин – Київ,
  • Фастів – Київ – Фастів,
  • Київ – Бобрик – Київ,
  • Біла Церква – Київ – Біла Церква,
  • Коростень – Житомир – Коростень,
  • Київ-Волинський – Бобрик,
  • Борщагівка-Техн. – Бобрик,
  • Київ – Бобрик – Київ,
  • Гребінка – Борщагівка-Техн.,
  • Мотовилівка – Фастів-1,
  • Київ – Баришівка – Київ.
  • Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.

    Придніпровська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя,
  • Дніпро – Кам’янське – Дніпро,
  • Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,
  • П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,
  • Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,
  • Пятихатки – Тимкове – Пятихатки,
  • Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт,
  • Запоріжжя-Ліве – Запоріжжя-2,
  • Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,
  • П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,
  • Дніпро – Чаплине – Дніпро,
  • Чаплине – Синельникове,
  • Дніпро – Межова – Дніпро,
  • Чаплине – Межова – Чаплине,
  • Дніпро – Авдіївка – Дніпро,
  • Дніпро – Лозова – Дніпро,
  • Лозова – Синельникове,
  • Синельникове – Дніпро,
  • Дніпро – Запоріжжя,
  • Красноград – Дніпро – Красноград
  • Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,
  • П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,
  • П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,
  • Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,
  • Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,
  • Нікополь – Тимкове – Нікополь,
  • Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,
  • Марганець – Нікополь,
  • Запоріжжя – Синельниково – Запоріжжя.
  • Львівська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Львів – Трускавець – Львів,
  • Львів – Сянки – Львів,
  • Львів – Ужгород – Львів,
  • Ходорів – Стрий – Ходорів,
  • Мостиська – Львів – Мостиська,
  • Львів – Мостиська – Держкордон,
  • Львів – Шкло – Львів,
  • Стрий – Самбір – Стрий,
  • Стрий – Львів,
  • Львів – Лавочне – Львів,
  • Львів – Мукачево,
  • Мукачево – Стрий,
  • Лавочне – Мукачево – Лавочне,
  • Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,
  • Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,
  • Стоянів – Львів – Стоянів,
  • Сокаль – Львів – Сокаль,
  • Львів – Ходорів – Львів,
  • Ланівці – Тернопіль – Ланівці,
  • Заліщики – Тернопіль – Заліщики,
  • Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),
  • Ковель – Ізов – Червоноград та зворотно,
  • Ківерці – Стоянів – Ківерці,
  • Ківерці – Радехів – Ківерці,
  • Злочів – Львів – Злочів,
  • Тернопіль – Львів – Тернопіль,
  • Тернопіль – Красне – Тернопіль,
  • Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,
  • Львів – Здолбунів – Львів,
  • Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,
  • Красне – Тернопіль,
  • Сарни – Ковель – Сарни,
  • Сарни – Здолбунів – Сарни,
  • Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,
  • Ковель – Ягодин – Ковель,
  • Здолбунів – Красне,
  • Красне – Рівне – Здолбунів,
  • Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ – Рахів – Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,
  • Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,
  • Коломия – Ворохта – Коломия,
  • Заліщики – Коломия – Заліщики,
  • Чернівці – Коломия,
  • Дяково – Королево – Солотвино-1,
  • Солотвино-1 – Королево,
  • Королево – Батьово – Королево,
  • Чоп – Королево,
  • Львів – Ужгород – Львів,
  • Львів – Перемишль – Львів,
  • Львів – Чоп – Львів,
  • Львів – Хелм – Львів.
  • Південна залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Полтава – Крюків – Полтава,
  • Полтава – Огульці – Полтава,
  • Полтава – Лозова – Полтава,
  • Полтава – Кременчук – Полтава,
  • Полтава – Ромодан – Полтава,
  • Полтава – Кобеляки – Полтава,
  • Харків – Огульці – Харків,
  • Харків – Мерчик,
  • Мерчик – Люботин,
  • Люботин – Харків Левада – Люботин,
  • Харків – Красноград – Харків,
  • Харків – Лозова – Харків,
  • Харків – Зміїв – Харків.
  • Донецька залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Лиман – Шевченко – Лиман,
  •  Лиман – Святогірськ,
  •  Покровськ – Лозова,
  • Лозова – Павлоград-1,
  • Костянтинівка – Святогірськ – Костянтинівка,
  • Святогірськ – Лиман,
  • Святогірськ – Дружківка,
  • Святогірськ – Краматорськ,
  • Костянтинівка – Близнюки – Лиман,
  • Краматорськ – Лозова,
  • Костянтинівка – Гаврилівка,
  • Костянтинівка – Лиман – Костянтинівка,
  • Слов‘янськ – Лиман,
  • Язикове – Слов‘янськ,
  • Курдюмівка – Лиман,
  • Лозова – Слов‘янськ,
  • Сіверськ – Шевченко,
  • Лиман – Костянтинівка,
  • Авдіївка – Чаплине – Авдіївка,
  • Краматорськ- Константинівка,
  • Авдіївка – Покровськ- Авдіївка.
  • Одеська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка – Черкаси – Христинівка,
  • Христинівка – Вапнярка – Христинівка,
  • Гайворон – Вінниця – Гайворон,
  • Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко,
  • Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,
  • Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси,
  • Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,
  • Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,
  • Т. Шевченко – Помічна – Т. Шевченко,
  • Одеса – Вапнярка – Одеса,
  • Одеса – Балта – Одеса,
  • Одеса – Роздільна – Одеса,
  • Одеса – Мигаєво,
  • Одеса – Колосівка – Одеса,
  • Знам’янка – Олександрія – Знам’янка,
  • Т. Шевченко – Знам’янка – Т. Шевченко,
  • Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,
  • Миронівка – Цвіткове – Миронівка,
  • Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,
  • Помічна – Людмилівка – Помічна,
  • Помічна – Знам’янка – Помічна,
  • Помічна – Долинська – Помічна,
  • Помічна – Вознесенськ – Помічна.