Укрзалізниця відновить та наростить темпи закупівлі електропоїздів для приміських і регіональних пасажирських перевезень після завершення бойових дій

Залізничні новини Переглядів: 10.03.2022, 09:35

Наразі тендер, що був об’явлений у жовтні минулого року, скасовано. У рамках тендеру планувалось закупити 30 приміських електропоїздів постійного струму, 30 приміських поїздів змінного струму та 20 регіональних поїздів змінного струму. Орієнтовна сума закупівлі становила 31,462 млрд грн.

13 днів спротиву України агресії росії показали, наскільки критичною є інфраструктура залізниці для функціонування країни. Майже два мільйони евакуйованих з гарячих точок пасажирів та сотні тисяч тонн доставленого гуманітарного вантажу – все це було б неможливим без задіяння всього рухомого складу залізниці: як звичайних пасажирських поїздів, так і електропоїздів. Останні в наявних умовах здійснювали рейси на відстані, на які ніколи б не були відправлені в звичайному житті – і ці рейси дали змогу зберегти ще більше життів, врятувати ще більше родин.

Після перемоги України у війні, залізниця відновить процес закупівлі електропоїздів, щоб покращити якість перевезень мирною Україною для кожного нашого пасажира.