Напрямки курсування приміських поїздів 17 березня

Залізничні новини Переглядів: 16.03.2022, 21:20

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ “Укрзалізниця” 17.03.2022.

Південно – Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Жмеринка  –  Козятин  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Рахни  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Вапнярка  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Могилів – Подільський  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Гречани  –  Жмеринка,
  • Хмельницький  –  Підволочиськ  –  Хмельницький,
  • Шепетівка  –  Коростень  –  Шепетівка,
  • Хмельницький  –  Кам’янець – Подільський  –  Хмельницький,
  • Київ  –  Гребінка  –  Київ,
  • Київ  –  Яготин  –  Київ,
  • Фастів  –  Київ  –  Фастів,
  • Біла Церква  –  Київ  –  Біла Церква,
  • Коростень  –  Житомир  –  Коростень,
  • Коростень  –  Вінниця  –  Коростень,
  • Київ – Волинський  –  Бровари,
  • Борщагівка – Техн.  –  Бровари,
  • Київ  –  Бровари  –  Київ,
  • Гребінка  –  Борщагівка – Техн.,
  • Мотовилівка  –  Фастів,
  • Київ  –  Баришівка  –  Київ,
  • Київ  –  Житомир  –  Київ.
  • Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин  –  Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів  –  Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ  –  Роток та Біла Церква  –  Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка  –  Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин  –  Жашків  –  Козятин та Погребище  –  Козятин  –  Погребище.

    Придніпровська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Алімово  –  Канцерівка  –  Алімово,
  • Дніпро  –  Кам’янське  –  Дніпро,
  • Дніпро  –  П’ятихатки  –  Дніпро,
  • П’ятихатки  –  Кривий Ріг  –  П’ятихатки,
  • Кривий Ріг  –  Апостолове  –  Кривий Ріг,
  • Пятихатки  –  Тимкове  –  Пятихатки,
  • Кривий Ріг – Сорт  –  Кривий Ріг – Гол  –  Кривий Ріг – Сорт,
  • Дніпро  –  Кривий Ріг  –  Дніпро,
  • П’ятихатки  –  Рокувата  –  П’ятихатки,
  • Дніпро  –  Чаплине  –  Дніпро,
  • Чаплине  –  Синельникове,
  • Дніпро  –  Межова  –  Дніпро,
  • Чаплине  –  Межова  –  Чаплине,
  • Дніпро  –  Авдіївка  –  Дніпро,
  • Дніпро  –  Лозова  –  Дніпро,
  • Лозова  –  Синельникове,
  • Синельникове  –  Дніпро,
  • Дніпро  –  Запоріжжя,
  • Красноград  –  Дніпро  –  Красноград
  • Апостолове  –  Дніпро – Лоцманське  –  Апостолове,
  • П’ятихатки  –  Терни  –  П’ятихатки,
  • П’ятихатки  –  Червоний Шахтар  –  П’ятихатки,
  • Кривий Ріг  –  Інгулець  –  Кривий Ріг,
  • Нікополь  –  Кривий Ріг  –  Нікополь,
  • Нікополь  –  Тимкове  –  Нікополь,
  • Нікополь  –  Запоріжжя  –  Нікополь,
  • Марганець  –  Нікополь,
  • Запоріжжя – 2  –  Синельниково  –  Запоріжжя – 2.
  • Львівська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Львів  –  Трускавець  –  Львів,
  • Львів  –  Сянки  –  Львів,
  • Львів  –  Ужгород  –  Львів,
  • Ходорів  –  Стрий  –  Ходорів,
  • Мостиська  –  Львів  –  Мостиська,
  • Львів  –  Мостиська  –  Держкордон,
  • Львів  –  Шкло  –  Львів,
  • Стрий  –  Самбір  –  Стрий,
  • Стрий  –  Львів,
  • Львів  –  Лавочне  –  Львів,
  • Львів  –  Мукачево,
  • Мукачево  –  Стрий,
  • Лавочне  –  Мукачево  –  Лавочне,
  • Мукачево  –  Ужгород  –  Сянки та зворотно,
  • Рава – Руська  –  Львів  –  Рава – Руська,
  • Стоянів  –  Львів  –  Стоянів,
  • Сокаль  –  Львів  –  Сокаль,
  • Львів  –  Ходорів  –  Львів,
  • Ланівці  –  Тернопіль  –  Ланівці,
  • Заліщики  –  Тернопіль  –  Заліщики,
  • Ходорів (Підвисоке)  –  Тернопіль  –  Ходорів (Підвисоке),
  • Ковель  –  Ізов  –  Червоноград та зворотно,
  • Ківерці  –  Стоянів  –  Ківерці,
  • Ківерці  –  Радехів  –  Ківерці,
  • Злочів  –  Львів  –  Злочів,
  • Тернопіль  –  Львів  –  Тернопіль,
  • Тернопіль  –  Красне  –  Тернопіль,
  • Рівне  –  Здолбунів  –  Львів та зворотно,
  • Львів  –  Здолбунів  –  Львів,
  • Підволочиськ  –  Тернопіль  –  Підволочиськ,
  • Красне  –  Тернопіль,
  • Сарни  –  Ковель  –  Сарни,
  • Сарни  –  Здолбунів  –  Сарни,
  • Здолбунів  –  Луцьк  –  Ковель та зворотно,
  • Ковель  –  Ягодин  –  Ковель,
  • Здолбунів  –  Красне,
  • Красне  –  Рівне  –  Здолбунів,
  • Івано – Франківськ  –  Ворохта  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Ходорів  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Стрий  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Коломия  –  Івано – Франківськ,
  • Коломия  –  Рахів  –  Коломия,
  • Заліщики  –  Коломия  –  Заліщики,
  • Чернівці  –  Коломия,
  • Дяково  –  Королево  –  Солотвино – 1,
  • Солотвино – 1  –  Королево,
  • Королево  –  Батьово  –  Королево,
  • Чоп  –  Королево,
  • Львів  –  Ужгород  –  Львів,
  • Львів  –  Перемишль  –  Львів,
  • Львів  –  Чоп  –  Львів,
  • Львів  –  Хелм  –  Львів,
  • Львів  –  Чернівці  –  Львів.
  • Південна залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Полтава  –  Крюків  –  Полтава,
  • Полтава  –  Огульці  –  Полтава,
  • Полтава  –  Лозова  –  Полтава,
  • Полтава  –  Кременчук  –  Полтава,
  • Полтава  –  Ромодан  –  Полтава,
  • Полтава  –  Кобеляки  –  Полтава,
  • Харків – Пасажирський  –  Огульці  –  Харків – Пасажирський,
  • Харків – Пасажирський  –  Мерчик  –  Харків – Пасажирський,
  • Мерчик  –  Люботин,
  • Люботин  –  Харків – Пасажирський,
  • Огульці  –  Люботин,
  • Харків – Пасажирський  –  Красноград  –  Харків – Пасажирський,
  • Харків – Пасажирський  –  Лозова  –  Харків – Пасажирський,
  • Харків – Пасажирський  –  Зміїв  –  Харків – Пасажирський.
  • Донецька залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Лиман  –  Святогірськ  –  Лиман,
  • Слов‘янськ  –  Костянтинівка,
  • Костянтинівка  –  Близнюки,
  • Близнюки  –  Слов‘янськ,
  • Слов‘янськ  –  Язикове,
  • Язикове  –  Костянтинівка,
  • Костянтинівка  –  Гаврилівка,
  • Гаврилівка  –  Слов‘янськ,
  • Слов‘янськ  –  Лиман  –  Слов‘янськ,
  • Покровськ  –  Чаплине  –  Покровськ,
  • Лиман  –  Лозова  –  Слов’янськ,
  • Шевченко  –  Лиман  – Шевченко.
  • Одеська залізниця:

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділкам, середам та п‘ятницям),
  • Христинівка – Вапнярка – Христинівка,
  • Гайворон – Вінниця – Гайворон,
  • Гайворон  –  Рудниця  –  Гайворон,
  • Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по вівторкам та четвергам),
  • Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,
  • Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарним),
  • Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,
  • Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,
  • Одеса – Вапнярка – Одеса,
  • Одеса – Балта – Одеса,
  • Одеса – Роздільна – Одеса,
  • Одеса – Мигаєво,
  • Одеса – Колосівка – Одеса,
  • Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,
  • Миронівка – Цвіткове – Миронівка,
  • Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,
  • Помічна – Знам’янка – Помічна.