Напрямки курсування приміських поїздів 18 березня

Залізничні новини Переглядів: 17.03.2022, 21:55

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ “Укрзалізниця” 18.03.2022.

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Жмеринка – Козятин – Жмеринка,

  • Жмеринка – Рахни – Жмеринка,

  • Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,

  • Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,

  • Жмеринка – Гречани – Жмеринка,

  • Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,

  • Шепетівка – Коростень – Шепетівка,

  • Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,

  • Київ – Гребінка – Київ,

  • Київ – Яготин – Київ,

  • Фастів – Київ – Фастів,

  • Біла Церква – Київ – Біла Церква,

  • Коростень – Житомир – Коростень,

  • Коростень – Вінниця – Коростень,

  • Київ-Волинський – Бровари,

  • Борщагівка-Техн. – Бровари,

  • Київ – Бровари – Київ,

  • Гребінка – Борщагівка-Техн.,

  • Мотовилівка – Фастів,

  • Київ – Баришівка – Київ,

  • Київ – Житомир – Київ.

  • Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище. 

    Придніпровська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Алімово – Канцерівка – Алімово,

  • Дніпро – Кам’янське – Дніпро,

  • Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,

  • П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,

  • Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,

  • Пятихатки – Тимкове – Пятихатки, 

  • Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт, 

  • Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,

  • П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,

  • Дніпро – Чаплине – Дніпро,

  • Чаплине – Синельникове,

  • Дніпро – Межова – Дніпро,

  • Чаплине – Межова – Чаплине,

  • Дніпро – Авдіївка – Дніпро,

  • Дніпро – Лозова – Дніпро,

  • Лозова – Синельникове,

  • Синельникове – Дніпро,

  • Дніпро – Запоріжжя,

  • Красноград – Дніпро – Красноград

  • Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,

  • П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,

  • П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,

  • Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,

  • Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,

  • Нікополь – Тимкове – Нікополь,

  • Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,

  • Марганець – Нікополь,

  • Запоріжжя-2 – Синельниково – Запоріжжя-2.

  • Львівська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Львів – Трускавець – Львів,

  • Львів – Сянки – Львів,

  • Львів – Ужгород – Львів,

  • Ходорів – Стрий – Ходорів,

  • Мостиська – Львів – Мостиська,

  • Львів – Мостиська – Держкордон,

  • Львів – Шкло – Львів,

  • Стрий – Самбір – Стрий,

  • Стрий – Львів,

  • Львів – Лавочне – Львів,

  • Львів – Мукачево,

  • Мукачево – Стрий,

  • Лавочне – Мукачево – Лавочне,

  • Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,

  • Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,

  • Стоянів – Львів – Стоянів,

  • Сокаль – Львів – Сокаль,

  • Львів – Ходорів – Львів,

  • Ланівці – Тернопіль – Ланівці,

  • Заліщики – Тернопіль – Заліщики,

  • Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),

  • Ковель – Ізов – Червоноград та зворотно,

  • Ківерці – Стоянів – Ківерці,

  • Ківерці – Радехів – Ківерці,

  • Злочів – Львів – Злочів,

  • Тернопіль – Львів – Тернопіль,

  • Тернопіль – Красне – Тернопіль,

  • Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,

  • Львів – Здолбунів – Львів,

  • Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,

  • Красне – Тернопіль,

  • Сарни – Ковель – Сарни,

  • Сарни – Здолбунів – Сарни,

  • Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,

  • Ковель – Ягодин – Ковель,

  • Здолбунів – Красне,

  • Красне – Рівне – Здолбунів,

  • Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,

  • Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,

  • Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,

  • Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,

  • Коломия – Рахів – Коломия,

  • Заліщики – Коломия – Заліщики,

  • Чернівці – Коломия,

  • Дяково – Королево – Солотвино-1,

  • Солотвино-1 – Королево,

  • Королево – Батьово – Королево,

  • Чоп – Королево,

  • Львів – Ужгород – Львів,

  • Львів – Перемишль – Львів,

  • Львів – Чоп – Львів,

  • Львів – Хелм – Львів,

  • Львів – Чернівці – Львів.

  • Південна залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Полтава – Крюків – Полтава,

  • Полтава – Огульці – Полтава,

  • Полтава – Лозова – Полтава,

  • Полтава – Кременчук – Полтава,

  • Полтава – Ромодан – Полтава,

  • Полтава – Кобеляки – Полтава,

  • Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,

  • Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,

  • Мерчик – Люботин,

  • Люботин – Харків-Пасажирський,

  • Огульці – Люботин,

  • Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,

  • Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,

  • Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.

  • Донецька залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Лиман – Святогірськ – Лиман,

  • Слов‘янськ – Костянтинівка,

  • Костянтинівка – Лозова,

  • Лозова – Слов‘янськ,

  • Слов‘янськ – Язикове,

  • Язикове – Костянтинівка,

  • Костянтинівка – Гаврилівка,

  • Гаврилівка – Слов‘янськ,

  • Слов‘янськ – Лиман – Слов‘янськ,

  • Покровськ – Чаплине – Покровськ,

  • Лиман – Лозова – Слов’янськ,

  • Шевченко – Лиман -Шевченко.

  • Одеська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділках, середах та п‘ятницях),

  • Христинівка – Вапнярка – Христинівка,

  • Гайворон – Вінниця – Гайворон,

  • Гайворон – Рудниця – Гайворон,

  • Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по вівторках та четвергах),

  • Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,

  • Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),

  • Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,

  • Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,

  • Одеса – Вапнярка – Одеса,

  • Одеса – Балта – Одеса,

  • Одеса – Роздільна – Одеса,

  • Одеса – Мигаєве,

  • Одеса – Колосівка – Одеса,

  • Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,

  • Миронівка – Цвіткове – Миронівка,

  • Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,

  • Помічна – Знам’янка – Помічна.