Уряд відзначив нагородами та подарунками 20 працівників АТ «Укрзалізниця» за проявлений героїзм під час виконання своїх обов’язків в умовах війни

Залізничні новини Переглядів: 20.03.2022, 17:40

Сьогодні, 20 березня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вручив нагороди та цінні подарунки 20 працівникам АТ «Укрзалізниця». Це залізничники, які проявили мужність та героїзм у своїй роботі, здійснюючи перевезення пасажирів, гуманітарної допомоги в надскладних умовах війни та відновлюючи пошкоджену залізничну інфраструктуру для безперебійного курсування поїздів.

У події, яка відбулася на Центральному залізничному вокзалі в м. Києві, також взяли участь заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, які також висловили щиру подяку залізничникам за проявлений героїзм та самовіддачу.

Серед залізничників, яких відзначено Урядом, зокрема, машиністи, помічники машиністів, начальники станцій та вокзалів, стюарди, електромеханіки, начальники пасажирських поїздів, складачі поїздів. Так, начальника станції Харків-Пасажирський відзначено за організацію евакуації жителів Харкова та області, помічника машиніста електропоїзда виробничого підрозділу «Моторвагонне депо Одеса-Застава 1 – за евакуацію мирного населення з місць ведення бойових дій, машиніста електровоза локомотивного депо Здолбунів, який під час виконання своїх обов’язків потрапив під обстріл у Коростені, – за евакуацію мирного населення з Києва до Львова.

Відзначено також роботу працівників Укрзалізниці, які постійно проводять роботи з відновлення мереж електропостачання для безперебійного курсування евакуаційних поїздів. Звертаючись зі словами вдячності до залізничників, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що сьогодні залізниця стала життєдайною системою для нашої держави, а вони – основою цієї компанії.

«Добре, що є відзнака «Залізна людина», адже потрібно відзначати людей, які, по-перше, виконують свою роботу, а по-друге, служать своїй країні й своєму народу з повною самовіддачею і глибоким розумінням цього», – повідомив Денис Шмигаль. 

За словами очільника Укрзалізниці Олександра Камишіна, сьогодні нагороди від Уряду отримали люди, які відрізнились і зробили набагато більше, ніж могли. «Ці залізничники зробили маленький подвиг на своєму місці, і сьогодні в нас повертається гордість за професію залізничника», – зазначив Олександр Камишін. Він також додав, що в компанії завжди пам’ятатимуть про тих залізничників, які через російську агресію загинули та були поранені під час виконання своїх професійних обов’язків. Зі свого боку міністр інфраструктури Олександр Кубраков назвав роботу залізничників фантастичною й запевнив, що цей важкий період буде подолано, і Укрзалізниця, як і планувалося до війни, буде відновлюватися й надалі розвиватися. Так, за його словами, з резервного фонду буде виділено 18 млрд грн, у тому числі на підтримку діяльності підприємств Укрзалізниці.

«Ми будемо робити все, щоб компанія розвивалася, адже якщо буде розвиватися Укрзалізниця, то буде працювати й  країна», – запевнив Олександр Кубраков.