Укрпошта запрошує на прес-захід щодо презентації програми доставки пошти залізницею

Залізничні новини Переглядів: 8.04.2022, 09:15

9 квітня, у суботу, Укрпошта спільно з Укрзалізницею презентують програму доставки пошти залізницею. На пресконференції очільники Укрпошти та Укрзалізниці розкажуть про плани щодо доставки гуманітарної допомоги поштовими вагонами. Зокрема, будуть оголошені напрямки доставки відправлень, насамперед гуманітарних вантажів, по 6 маршрутах.

Нова послуга доставки гуманітарної допомоги залізницею створена, насамперед, для волонтерів та благодійних фондів, в яких є потреба відправляти великі посилки.

У заході візьмуть участь:

  • Андрій Садовий, міський голова Львова,
  • Максим Козицький, голова Львівської обласної державної адміністрації,
  • Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти,
  • Олександр Камишін, голова правління Укрзалізниці,
  • Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

 

Прес-конференція відбудеться на території Львівського центру обробки Укрпошти. Гості заходу зможуть побачити, як буде проходити завантаження поштового вагона.

З початку війни центр обробки пошти у Львові став основним місцем сортування відправлень з усієї країни. Крім того, Львів також щодня приймає великі обсяги гуманітарної допомоги, які надходять з-за кордону. Відновлення перевезення пошти залізницею дозволить скоротити терміни доставки відправлень по Україні.

Нагадаємо, тестове відправлення пошти залізницею відбулося 1 квітня. Тоді поштовий вагон доставив посилки зі Львова до Києва.

Дата: 9 квітня 2022 року.

Час: 11.00.

Адреса: м. Львів, Центр обробки пошти, вул. Двірцева, 1.

Контакти для акредитації медіа: залишити заявку на акредитацію можна у чат-боту Укрпошти в Telegram @ukrposhta_media_bot або надіслати на адресу pr.ukrposhta@gmail.com.

З огляду на те, що Укрпошта та Укрзалізниця є об’єктами критичної інфраструктури, допуск медіа буде проводитися тільки за попередньої акредитацією.